Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
sobota, 19 czerwca 2021

Jabra STONE
czwartek, 22 października 2009 21:25    Drukuj Email

Jabra_STONE_200Duńska firma GN Netcom na premierze w Warszawie  przedstawiła słuchawkę Jabra STONE zaprojektowaną w nowoczesnej rewolucyjnej formie, która niewątpliwie przełamie obowiązujące dotychczas trendy wzornicze.

Dzięki zastosowaniu technologii podwójnego mikrofonu Jabra STONE nie potrzebuje już długiego ramienia i dzięki wyjątkowemu kształtowi zgrabnie owija się wokół ucha. Nowa Jabra  waży zaledwie 7 gram a gdyby tego było mało to posiada w zestawie zupełnie wyjątkową bezprzewodową ładowarkę, która jest tak mała, że wygląda jak kamyk i mieści się w dłoni.

Słuchawka została wyposażona w dyskretne i łatwe w obsłudze panele funkcyjne. Użytkownik może dostosować głośność rozmowy delikatnie przesuwając palcem po zewnętrznym panelu słuchawki. Ramię Jabra STONE wykonano z miękkiego tworzywa, które zapewnia dobre dopasowanie do kształtu ucha i tym samym komfort noszenia. Dodatkowym atutem jest bardzo miękka żelowa nakładka na głośnik, dzięki której słuchawka naturalnie trzyma się w uchu. Nowa Jabra STONE wykorzystuje technologię Noise Blackout™ Extreme, która jest nową generacją rozwiązań tłumiących dźwięki zewnętrzne bez utraty jakości głosu. Równowaga między naturalnym odbiorem głosu,
a wytłumieniem szumów z otoczenia, została zapewniona dzięki zastosowaniu podwójnego mikrofonu.

Do końca grudnia Jabra STONE będzie dostępna wyłącznie w sklepach mPunkt.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież