Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Interwrite Mobi
czwartek, 15 kwietnia 2021

Interwrite Mobi
piątek, 16 października 2009 12:33    Drukuj Email

Interwrite_MOBI_200Bezprzewodowy tablet Interwite Mobi z kolorowym wyświetlaczem LCD umożliwia prowadzenie zajęć  lekcyjnych z dowolnego miejsca sali.  

Tablet Interwrite Mobi występuje w dwóch modelach: dla nauczyciela i dla ucznia. Komunikacja z komputerem odbywa się drogą radiową (w technologi RF 2,4 GHz ) co pozwala na podłączenie nawet 30 tabletów do jednego komputera i pracę na 9 tabletach równocześnie. Nauczyciel z dowolnego miejsca na sali może „pracować” na tablicy: pisać, rysować, ale także obsługiwać komputer a nawet Internet. Wszystkie te działania  rejestrowane są w komputerze i wyświetlane - na ekranie lub tablicy interaktywnej Interwrite DualBoard - za pośrednictwem projektora.

Warto wspomnieć, że dzięki tabletom, mogą aktywnie uczestniczyć w lekcji dzieci z czasowymi lub trwałymi ograniczeniami ruchowymi. Nie ruszając się z ławek mogą pisać na tablicy lub rozwiązywać interaktywne zadania jak ich koledzy. W tradycyjnie wyposażonej klasie podejście ich do tablicy byłoby niemożliwe lub bardzo utrudnione.

Dodatkowo – z wykorzystaniem pilotów PRS lub CPS – nauczycielski Tablet Interwrite Mobi zapewnia całkowitą, ale dyskretną kontrolę uczniów. Nauczyciel na wyświetlaczu widzi -  w czasie rzeczywistym - odpowiedzi uczniów udzielone za pomocą pilotów PRS lub CPS. Może w prosty sposób, natychmiast po przeprowadzeniu testu, zidentyfikować odpowiedzi poszczególnych uczniów i od razu omówić ich błędy.


Tablet Interwrite Mobi jest dostępny w cenie detalicznej 1830 zł (z VAT)


W ramach specjalnej promocji dla sektora edukacyjnego cały zestaw: Tablet Interwrite Mobi Model 501 - 1 szt. oraz Zestaw Interwrite CPS IR (32 piloty) dostępny jest w cenie detalicznej 2659 zł (z VAT).

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież