Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Nowa głowica zębata XPRO GEARED HEAD od Manfrotto
sobota, 15 maja 2021

Nowa głowica zębata XPRO GEARED HEAD od Manfrotto
poniedziałek, 13 października 2014 15:42    Drukuj Email

Po koniec pażdziermika dostępna będzie nowa głowica zębata Xpro Geared Head marki Manfrotto. Model MHXPRO-3WG dedykowany będzie do serii statywów 190 i 055. Zastosowanie w głowicy mechanizmu przekładni zębatych ułatwi precyzyjne kadrowanie obrazu.

Manfrotto poszerza swoją ofertę produktów XPRO o nową głowicę MHXPRO-3WG z przekładnią zębatą. Dedykowana jest do nowej serii statywów 190 i 055, wzbogacając tym samym ofertę głowic z przekładnią zębatą o nowy model.

 

MHXPRO-3WG 4

MHXPRO-3WG 1

MHXPRO-3WG 2

MHXPRO-3WG 5

MHXPRO-3WG 3

 

Nowa głowica jest lekka, ma zwartą budowę i jest znakomitym rozwiązaniem dla zaawansowanych hobbistów oczekujących maksymalnej precyzji za rozsądną cenę.

Precyzyjne kadrowanie
Dzięki opatentowanemu mechanizmowi przekładni zębatych, precyzyjne kadrowanie obrazu odbywa się za pomocą ergonomicznych pokręteł, ruchem mikrometrycznym w trzech osiach.

Szybkość
Szybkie przestawienie głowicy w nowe położenie realizuje się poprzez ściśnięcie dźwigni z pokrętłem.

Kompaktowa
Wykonana z Adapto (technopolimeru), nowa głowica waży zaledwie 0,75 kg i tym samym jest najlżejszą głowicą z przekładniami zębatymi wyprodukowaną kiedykolwiek przez Manfrotto.

Wygoda
Głowica wyposażona jest w najpopularniejszą na świecie płytkę 200 PL Light, wykonaną z technopolimeru wzmocnionego włóknem szklanym.

Nowa głowica produkowana jest we Włoszech. Będzie dostępna od 20.10.2014 r.

 

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież