Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Lato na baterie
czwartek, 15 kwietnia 2021

Lato na baterie
poniedziałek, 10 maja 2010 18:14    Drukuj Email

Firma Energizer jest producentem szerokiej gamy produktów – od zaawansowanych, przeznaczonych dla ściśle określonych kategorii urządzeń, baterii specjalistycznych po wszechstronne baterie w najpopularniejszych rozmiarach, które są źródłem energii przedmiotów codziennego użytku. Szerokie portfolio baterii w standardowych rozmiarach pozwala wybrać najodpowiedniejszą i w optymalny sposób zasilić każde urządzenie.

baseAA_pack---200Energizer Base

Baterie alkaliczne Energizer Base są doskonałym źródłem dla energochłonnych urządzeń codziennego użytku – w domu sprawdzą się w pilotach do telewizorów czy budzikach, w czasie letnich wycieczek można nimi zasilać przenośne urządzenia chłodzące oraz odbiorniki radiowe. Idealnie nadają się do zdalnie sterowanych samochodów czy modeli samolotów, którymi bawią się nasze dzieci. Zwiększona wydajność baterii Energizer Base daje pewność, że urządzenia będą działały zdecydowanie dłużej niż przy zastosowaniu zwykłych baterii węglowo-cynkowych. Baterie Energizer Base są dostępne w 5 standardowych rozmiarach (AAA, AA, C, R oraz 9V) i mogą być przechowywane przez 7 lat.

Ultimate-AAA_4szt---200Energizer Ultimate

Energizer Ultimate to linia baterii alkalicznych, stworzona aby dostarczyć maksimum energii bardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniom, jak aparaty fotograficzne lampy błyskowe czy odtwarzacze MP3. Te najbardziej wytrzymałe w rodzinie baterii alkalicznych źródła energii są dostępne w pięciu standardowych rozmiarach i rekomendowane wszystkim użytkownikom, którzy poszukują trwałych baterii w przystępnej cenie.

Ulimate-Lithium-AA---200Energizer Ultimate Lithium

Pierwsze na świecie baterie w najpopularniejszych rozmiarach AA i AAA wyprodukowane w technologii litowej, są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Działające w ekstremalnym przedziale temperatur (nawet do +60°C) baterie są o 33% lżejsze niż baterie alkaliczne i działają aż siedmiokrotnie dłużej niż zwykłe badania alkaliczne. Sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach i zapewnią niezawodność sprzętów używanych w czasie letnich wędrówek. O zaletach baterii Energizer Ultimate Lithium przekonali się polscy alpiniści, którzy od wielu lat korzystają z nich w czasie wypraw w najwyżej położone rejony świata. Członkowie rozpoczętej w marcu 2010 „Polish Everest Expedition 2010” zabrali ze sobą baterie Energizer Ultimate Lithium, które, dzięki wyjątkowej wytrzymałości i niezawodności, są dla nich gwarancją bezpieczeństwa.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież