sobota, 25 maj 2024

fot_Otwor_w_miescie_8015 listopada o godz 18.00 Okręg Warszawski ZPAF zaprasza na kolejny wieczór fotografii otworkowej. Tak jak na pierwszym spotkaniu w programie prezentacje i wymiana doświadczeń w pracy z camerą obscurą. Dodatkowo tym razem nieformalny przegląd portfolio zdjęć otworkowych. …

15 listopada o godz 18.00 Okręg Warszawski ZPAF zaprasza na kolejny wieczór fotografii otworkowej. Tak jak na pierwszym spotkaniu w programie prezentacje i wymiana doświadczeń w pracy z camerą obscurą. Dodatkowo tym razem nieformalny przegląd portfolio zdjęć otworkowych.

fot_Otwor_w_miescie

W pierwszej części Zbigniew Tomaszczuk będzie kontynuował prezentacje dokonań współczesnych fotografów otworkowych używających niezwykłych rodzajów aparatów otworkowych. W drugiej części Wiktor Nowotka opowie o swojej pracy z techniką otworkową. W trzeciej części dynamicznie działający "Otwór w mieście" pokaże dwa ze swoich ostatnio zrealizowanych projektów.

Spotkanie poprowadzi Basia Sokołowska

W przerwach między prezentacjami będzie możliwość skonsultowania swojego portfolia (w formie odbitek lub wydruków) zdjęć otworkowych.

fot_Gosia_Ziomka

Tak jak poprzednio, prosimy wszystkich praktyków fotografii otworkowej o przyniesienie i pochwalenie się swoimi aparatami.

fot_Viktor_Nowotka

Wstęp wolny.
Serdecznie wszystkich zapraszamy.


Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8, Warszawa
15.11.2010 godz. 18-21

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zpaf.pl