sobota, 25 maj 2024

Bog-wiaraOjczyzna--NATALIA-BYLOK---080Wystawa „Oblicza wiary" jest kolejnym uroczystym punktem obchodów Jubileuszu 80-lecia Cieszyńskiego Towarzystwa Foptograficznego.
Miejscem prezentacji prac fotograficznych tym razem są przestronne wnętrza Kościoła Jezusowego w Cieszynie. Ekspozycja zawiera artystyczne i często bardzo osobiste interpretacje tematu, prezentowane przez kilkunastu członków naszego Stowarzyszenia. …

Bog-wiaraOjczyzna--NATALIA-BYLOK---200Wystawa „Oblicza wiary" jest kolejnym uroczystym punktem obchodów Jubileuszu 80-lecia Cieszyńskiego Towarzystwa Foptograficznego.

KONTAKT-Jerzy-PUSTELNIK---400Miejscem prezentacji prac fotograficznych tym razem są przestronne wnętrza Kościoła Jezusowego w Cieszynie. Ekspozycja zawiera artystyczne i często bardzo osobiste interpretacje tematu, prezentowane przez kilkunastu członków naszego Stowarzyszenia.

Justyna-Komar---400Wystawa potrwa do końca sierpnia b.r., w międzyczasie towarzysząc Galowemu Koncertowi Jubileuszowemu, który odbędzie się w Kościele Jezusowym w dniu 27.sierpnia w ramach obchodów 1200-lecia miasta Cieszyna.

Będzie nam niezmiernie miło gościc Państwa podczas otwarcia i służyć ewentualnymi wyjaśnieniami odnośnie interesujących Państwa aspektów przedstawianych przez nas fotogramów. Zachęcamy również do śledzenia naszej strony internetowej http://www.ctf.cieszyn.pl/ oraz do zaglądania w okno Domu Narodowego w Cieszynie na rynku, w którym przedstawiamy regularnie nasze prace w Galerii Jednego Zdjęcia.

Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi w niedzielę 11 lipca 2010 o godz. 11,30 a wystawa będzie czynna do 31 sierpnia


KAZIMERZ-BRANNY---400Z życia Towarzystw i Klubów Fotograficznych