sobota, 18 maj 2024
Tomasz Nasiółkowski
Prelekcja i pokaz fotografii

we-wschodniej-Turcji----080Zobaczycie Państwo szaloną wyprawę dwojga Dolnoślązaków w dzikie zakątki Azji. Emilia i Tomasz po skończeniu studiów geograficznych spakowali plecaki i przemierzyli 100 tys. km przez 40 krajów, w przeciągu 1,5 rocznej podróży. Dzięki poruszaniu się autostopem oraz korzystaniu z klubów Couch Surfing oraz Hospitality Club, poznali życie i kulturę lokalnych ludzi.  Będzie to przede wszystkim opowieść o ludziach spotkanych w Drodze, bo to dzięki ich …

Tomasz Nasiółkowski
Prelekcja i pokaz fotografii

we-wschodniej-Turcji----200Zobaczycie Państwo szaloną wyprawę dwojga Dolnoślązaków w dzikie zakątki Azji. Emilia i Tomasz po skończeniu studiów geograficznych spakowali plecaki i przemierzyli 100 tys. km przez 40 krajów, w przeciągu 1,5 rocznej podróży. Dzięki poruszaniu się autostopem oraz korzystaniu z klubów Couch Surfing oraz Hospitality Club, poznali życie i kulturę lokalnych ludzi.  Będzie to przede wszystkim opowieść o ludziach spotkanych w Drodze, bo to dzięki ich pomocy podróżnicy mogli przemierzyć świat i bezpiecznie wrócić do domu.

Emilia Maciejczyk – 29 lat, rodowita wrocławianka, ukończyła geografię na Uniwersytecie Wrocławskim, inicjatorka podróży.

Tomasz Nasiółkowski – 29 lat, urodził się w Wałbrzychu, do Wrocławia trafił na studia, gdzie poznał Emilię. Wybrał geografię, bo zawsze kochał góry. Z wykształcenia meteorolog, zajmuje się też przewodnictwem górskim w Sudetach.


Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Wałbrzych, ul. Andersa 185,
29 kwietnia, godz. 18.00


Z życia Towarzystw i Klubów Fotograficznych
Wałbrzyski Klub Fotograficzny