poniedziałek, 20 maj 2024

GT-I7500_080Samsung Galaxy to nowoczesny telefon wielofunkcyjny z 3,2-calowym wyświetlaczem dotykowym AMOLED. Użytkownikom oferuje nie tylko dostęp do Internetu za pomocą HSDPA (7,2 Mb/s) i WiFi, ale również możliwość korzystania z usług Google™ Mobile i przeglądania ...

GT-I7500_200Samsung Galaxy to nowoczesny telefon wielofunkcyjny z 3,2-calowym wyświetlaczem dotykowym AMOLED. Użytkownikom oferuje nie tylko dostęp do Internetu za pomocą HSDPA (7,2 Mb/s) i WiFi, ale również możliwość korzystania z usług Google™ Mobile i przeglądania zasobów Internetu z wręcz zawrotną szybkością.

Samsung Galaxy zapewnia użytkownikom dostęp do pełnej gamy usług Google, w tym Google Search™, Google Maps™, Gmail™, YouTube™, Google Calendar™ i Google Talk™. Dostęp do setek innych aplikacji jest z kolei możliwy za pośrednictwem platformy Android Market – np. aplikacja Wikitude – przewodnik turystyczny na potrzeby telefonów komórkowych – rozpoznaje lokalizację użytkowników i udostępnia im, w postaci artykułów z Wikipedii, szczegółowy opis miejsc, które mają przed sobą.

Samsung Galaxy wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,2 cala, kryjący w sobie całe bogactwo kolorów i dostarczający tym samym niesłychanej przyjemności z odkrywania świata multimediów. Oprócz aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 milionów pikseli i możliwości obsługi różnego rodzaju plików multimedialnych model ten wyróżnia się również wydajną baterią (1500 mAh) i obszerną pamięcią – do 40 GB (pamięć wewnętrzna: 8 GB, pamięć zewnętrzna microSD: do 32 GB), która pozwala na pełne korzystanie z wszystkich jego aplikacji i zasobów multimedialnych.

Telefon Samsung Galaxy (I7500) wchodzi obecnie do sprzedaży wyłącznie do operatora sieci Play.