poniedziałek, 20 maj 2024

Jabra_GO_6400_080GN Netcom, czyli producent słuchawek i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Jabra przedstawił dwie nowe serie produktów – Jabra GO™ 6400 oraz Jabra PRO™ 9400.

Są to jedne z pierwszych, dostępnych na rynku zestawów słuchawkowych, wyposażonych odpowiednio w technologię Bluetooth i DECT, które wykorzystują bazę z ekranem dotykowym, co umożliwia ...

Jabra_GO_6400_200GN Netcom, czyli producent słuchawek i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Jabra przedstawił dwie nowe serie produktów – Jabra GO™ 6400 oraz Jabra PRO™ 9400.

Są to jedne z pierwszych, dostępnych na rynku zestawów słuchawkowych, wyposażonych odpowiednio w technologię Bluetooth i DECT, które wykorzystują bazę z ekranem dotykowym, co umożliwia intuicyjne i łatwe zarządzanie rozmowami. Obie grupy produktów są w pełni zgodne z wymogami rozwiązań Unified Communications (UC). Słuchawki obu serii mają trzy opcje podłączenia, łącznie z możliwością jednoczesnego połączenia z telefonem stacjonarnym, komórkowym i telefonem typu softphone czyli komunikator Skype, GG i inne.

Nowe zestawy słuchawkowe opierają się na trzech filarach – usłysz mnie, zobacz mnie i dotknij mnie. Te trzy hasła świetnie pasują do sposobu w jakim zestawów będziemy używali.

Serie Jabra GO™ 6400 i PRO™ 9400 wyposażone są w technologie dźwięku, które zapewniają czystość rozmowy i ochronę słuchu, bez względu na to, z którym telefonem (mobilnym, stacjonarnym czy telefonem typu softphone) użytkownik jest połączony.

Ekran dotykowy i umieszczony na nim przewodnik ułatwia proces podłączania telefonów i określania preferencji. Dobra ostrość obrazu i kolorowe ikonki umożliwiają proste i komfortowe zarządzanie rozmowami. Kolorowe ikonki tworzą czytelny interfejs graficzny, który pozwala na szybką identyfikację przychodzących połączeń, nagrywanie rozmów czy zarządzanie rozmowami i urządzeniami. Wyświetlacz ekranu jest automatycznie wygaszany, kiedy nie jest używany, co obniża zużycie energii i emisję CO2.

Dotykowy, 2,4 calowy ekran pozwala użytkownikowi przełączać się pomiędzy urządzeniami i zarządzać rozmowami przy pomocy ekranu dotykowego.

Ekran dotykowy w stacji dokującej łączy się z zestawem za pośrednictwem technologii Bluetooth (Jabra GO™ 6400) lub DECT (Jabra PRO™ 9400) i umożliwia łatwe przełączanie się pomiędzy telefonem komórkowym, stacjonarnym czy telefonem typu softphone.

W zależności od upodobań użytkownik może wybrać spośród trzech sposobów noszenia (pałąk nauszny, zagłowny i pałąk na głowę) a używając wielofunkcyjnego przycisku i panelu dotykowego, umieszczonego na słuchawce, może zdalnie odbierać/kończyć rozmowy, odrzucać i ponownie wybierać numery, przełączać rozmowy czy regulować głośność.