poniedziałek, 20 maj 2024

COWON-e2_080Jest mały , ma kosmiczny wygląd i nazywa się iAUDIO E2. Urządzenie to w okresie przedświątecznym z pewnością stanie się hitem. Wyjątkowy wygląd, przystępna cena i doskonała jakość odtwarzania sprawiają, iż  nadaje się on idealnie na prezent gwiazdkowy.
Motywem przewodnim w E2 jest okrąg i kwadrat, a wrażenie estetyczne dopełnia dostępna gama kolorów odtwarzacza z jaką mamy do czynienia, jest ich aż 8 do wyboru, od standardowego białego ...

COWON-e2_200Jest mały , ma kosmiczny wygląd i nazywa się iAUDIO E2. Urządzenie to w okresie przedświątecznym z pewnością stanie się hitem. Wyjątkowy wygląd, przystępna cena i doskonała jakość odtwarzania sprawiają, iż  nadaje się on idealnie na prezent gwiazdkowy.

Motywem przewodnim w E2 jest okrąg i kwadrat, a wrażenie estetyczne dopełnia dostępna gama kolorów odtwarzacza z jaką mamy do czynienia, jest ich aż 8 do wyboru, od standardowego białego i czarnego po błękit, fiolet czy też pomarańcz.

COWON postarał się również by w E2 można było słuchać muzyki w wielu formatach – obok plików MP3 i WMA a także OGG i FLAC. Sztandarowo już w tych odtwarzaczach azjatycki producent wykorzystał technologię BBE + , dzięki której słuchanie muzyki jest tak przyjemne jak na żadnym innym odtwarzaczu.

Dystrybutorem marki COWON jest MIP (Multimedia Intelligent Products).