poniedziałek, 20 maj 2024

Zobacz większe!Krakowski dystrybutor akcesoriów fotograficznych – firma Delta, rozszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek obiektywy południowokoreańskiego producenta Samyang.
Zobacz większe!Najciekawszą z nowości jest bardzo jasny obiektyw portretowy Samyang 85 mm, f/1,4 wyposażony w system wewnętrznego og­niskowania oraz soczewkę asferyczną dla zapewnienia najwyższej jakości obrazu. Wszystkie soczewki zostały pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu transmisja światła utrzymana jest na bardzo wysokim poziomie. Obiektyw posiada ośmiolistkową przysłonę, dzięki której można uzyskać niezwykle plastyczne rozmycie tła przy fotografii portretowej. Ostrość w obiektywie ustawiana jest manualnie, a minimalna odległość ogniskowania to jeden metr. W zestawie z obiektywem znajduje się dedykowana osłona przeciwsłoneczna – mocowana bagnetowo oraz futerał do przechowywania.

W tej chwili dostępny jest obiektyw z mocowaniem Nikona, a w najbliższej przyszłości pojawi się również w wersjach do Ca­no­na, Sony oraz Pentaxa. W najbliższym czasie pojawią się rów­nież inne teleobiektywy tego producenta oraz filtry UV. Wszystkie obiektywy dostępne będą w sklepie internetowym www.foto-tip.pl oraz u autoryzowanych przedstawicieli.