czwartek, 13 czerwiec 2024

Epson_Stylus_SX510W_080Nowe urządzenia z serii Epson Stylus SX510W to połączenie kompaktowej drukarki, skanera i kopiarki z obsługą Wi-Fi przeznaczone dla osób, które potrzebują wysokiej jakości, szybkości i wszechstronności. ...

Epson_Stylus_SX510W_200Nowe urządzenia z serii Epson Stylus SX510W to połączenie kompaktowej drukarki, skanera i kopiarki z obsługą Wi-Fi przeznaczone dla osób, które potrzebują wysokiej jakości, szybkości i wszechstronności.

Dzięki wyświetlaczowi LCD o przekątnej 6,3 cm, wbudowanej obsłudze PictBridge i gniazdom na karty pamięci można drukować zdjęcia bez włączania komputera.

Druk zdjęć i dokumentów jest bardzo łatwy dzięki atramentowi Epson DURABrite Ultra — zaawansowanej technologii pigmentowej, w której cząsteczki atramentu są zamknięte w żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie
i pisanie markerem. Zapewnia też wysoką rozdzielczość tekstu i pozwala na drukowanie zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

Nowy przycisk skanowania pozwala automatycznie skanować dokumenty i zdjęcia do komputera PC.


 Sugerowana cena detaliczna brutto to 499 zł.