sobota, 18 maj 2024

Epson-Stylus-SX210_080Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus SX210, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w oddzielne wkłady z atramentem.  Druk zdjęć jest łatwy, ponieważ drukarka zawiera gniazda na karty pamięci oraz 3,8-calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia przeglądanie i drukowanie zdjęć bez użycia komputera.

Epson Stylus SX210 oferuje takie funkcje, jak Epson PhotoEnhance, która umożliwia ...

Epson-Stylus-SX210_200Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus SX210, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w oddzielne wkłady z atramentem.  Druk zdjęć jest łatwy, ponieważ drukarka zawiera gniazda na karty pamięci oraz 3,8-calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia przeglądanie i drukowanie zdjęć bez użycia komputera.

Epson Stylus SX210 oferuje takie funkcje, jak Epson PhotoEnhance, która umożliwia regulowanie koloru i kontrastu przez kliknięcie jednego przycisku, oraz Epson Easy Photo Print, która pozwala na łatwe usuwanie efektu czerwonych oczu. Notuje też doskonały współczynnik ceny do wartości, ponieważ używa tanich, oddzielnych wkładów z atramentem - użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory. Wkłady są oznaczone zdjęciem geparda i dostępne również  w wygodnym, ekonomicznym wielopaku.

Epson Stylus SX210 używa atramentu Epson DURABrite Ultra — zaawansowanej technologii pigmentowej, w której cząsteczki atramentu są zamknięte w żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Zapewnia też wysoką rozdzielczość tekstu i pozwala na drukowanie zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

Ponadto nowy przycisk skanowania pozwala automatycznie skanować dokumenty i zdjęcia do komputera PC. Można też wykorzystać go do skanowania dokumentów do pliku PDF albo wiadomości e-mail, a funkcja Epson Easy Photo FixTM umożliwia przywrócenie kolorów, usunięcie kurzu i skorygowanie przeciwświatła podczas skanowania starych, wyblakłych fotografii.


Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 329 zł