poniedziałek, 20 maj 2024

Panasonic wprowadza do sprzedaży dwie nowe kamery wyposażone w potężny 16x zoom optyczny oraz unikatowy, optyczny stabilizator obrazu – Advanced O.I.S z nowym trybem aktywnym umożliwiającym szerokokątne filmowanie nawet podczas marszu i minimalizującym efekt rozmycia, który często pojawia się na powiększonym obrazie ...

Panasonic wprowadza do sprzedaży dwie nowe kamery wyposażone w potężny 16x zoom optyczny oraz unikatowy, optyczny stabilizator obrazu – Advanced O.I.S z nowym trybem aktywnym umożliwiającym szerokokątne filmowanie nawet podczas marszu i minimalizującym efekt rozmycia, który często pojawia się na powiększonym obrazie. HDC-SD10 i HDC-TM10 to najlżejsze na świecie kamery Full HD nagrywające w formacie AVCHD. Kamery posiadają ponadto inteligentny tryb iA (Intelligent Auto) z funkcją śledzenia ostrości i ekspozycji (AF/AE Tracking).
Najlżejsze na świecie kamery Full HD nagrywające w formacie AVCHD
HDC-SD10 i HDC-TM10 ważą zaledwie 227 g (0,50 lb), więc są najlżejszymi na świecie kamerami Full HD nagrywającymi w formacie AVCHD i ograniczają zmęczenie użytkownika nawet podczas długich sesji filmowych. Dzięki kompaktowej konstrukcji dobrze leżą w dłoni, pozwalając zawsze i wszędzie rejestrować doskonały obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Można je nosić w torebce lub kieszeni - gotowe do użycia i równie łatwe w obsłudze, jak aparat fotograficzny.
Kamery Panasonic HDC-SD10 i HDC-TM10 dostępne będą w Polsce na przełomie czerwca i lipca w cenie  brutto około 2830 zł.