poniedziałek, 20 maj 2024
– z obrotowym obiektywem

kamera-USB---080Samsung Electronics rozszerzył swoją linię kompaktowych kamer cyfrowych o model HMX-E10 – jego najbardziej nowatorską funkcją jest uniwersalny, obrotowy obiektyw, który umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD pod każdym kątem w zakresie 270 stopni. Dzięki unikalnej funkcji modelu E10 użytkownik ma możliwość wyjścia zza kamery i znalezienia się w kadrze wraz z bliskimi. …

– z obrotowym obiektywem

Samsung Electronics rozszerzył swoją linię kompaktowych kamer cyfrowych o model HMX-E10 – jego najbardziej nowatorską funkcją jest uniwersalny, obrotowy obiektyw, który umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD pod każdym kątem w zakresie 270 stopni. Dzięki unikalnej funkcji modelu E10 użytkownik ma możliwość wyjścia zza kamery i znalezienia się w kadrze wraz z bliskimi.

kamera-USB---400

W modelu HMX-E10, Samsung zastosował wbudowany port USB, dzięki czemu udostępnianie i przenoszenie nagranych filmów jest znacznie prostsze. Funkcja USB umożliwia użytkownikom podłączenie kamery bezpośrednio do komputera bez dodatkowych akcesoriów jak kabel USB, podłączając kamerę do komputera poprzez USB można jednocześnie naładować jej baterię.

Sercem kamery HMX-E10 jest przetwornik CMOS 1/3,2 cala, który umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości 1920 x 1080 full HD (przy 30 klatkach na sekundę, zapis w formacie H.264) oraz robienie zdjęć o rozdzielczości 8 milionów pikseli. Z tyłu kamery znajduje się 2,7-calowy ekran dotykowy LCD ustawiony pionowo. Podczas nagrywania filmu ekran LCD modelu HMX-E10 jest podzielony na dwie części: górna część wyświetla na żywo to, co znajduje się w kadrze, a dolna część wyświetla serię przycisków dotykowych: nagrywaj, zatrzymaj i odtwarzaj. Konsumenci mogą nawet przekręcić obrotowy obiektyw i wykorzystać ekran do nagrywania samych siebie. Nagrane klipy można odtwarzać trzymają urządzenie poziomo, co pozwala wykorzystać cały wyświetlacz i oglądać filmy w trybie pełnoekranowym.