Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Czar-na Biała
czwartek, 24 czerwca 2021

Czar-na Biała
sobota, 09 stycznia 2010 00:29    Drukuj Email
Projekt fotograficzny „Czar-na Biała" w Galerii Bielskiej BWA

fot_Boguslaw-Jaroszek_From-the-darkness-200W Galerii Bielskiej BWA realizowany będzie projekt grupy bielskich pasjonatów fotografii, którzy w tytule swojego projektu "Czar-na Biała" ukryli zarówno zamiłowanie do fotografii czarno-białej, jak i do czaru fotografii jako sztuki w ogóle. Chcą także propagować fotografię portretową.

Portretowanie wielkoformatowym aparatem Globica w scenerii kawiarenki Aquarium w Galerii Bielskiej BWA proponują wszystkim chętnym członkowie bielskiej grupy fotograficznej Globika Kollektiff. Inscenizowane portrety indywidualne, rodzinne i grupowe, będą wykonywane w projekcie pt. „Czar-na Biała”.

Od 14 stycznia do 16 lutego 2010 roku, w każdy wtorek i czwartek ( w godzinach od 16.00 do 18.00) autorzy projektu czekają na chętne osoby w kawiarni Aquarium w Galerii Bielskiej BWA.

Fotografowanie jest bezpłatne.

Fotograficy proszą zainteresowanych o pozowanie z odrobiną fantazji, np. w niekonwencjonalnych strojach.

 „Po zakończeniu projektu osoby portretowane otrzymają pamiątkowe, darmowe, fotografie stykowe o wymiarach 13 x 18 cm i zaproszenie na wystawę, którą chcielibyśmy zwieńczyć nasz projekt” – mówi Bogusław Jaroszek, fotografik, jeden z pomysłodawców projektu, na co dzień wykładowca fotografii w bielskim College of Art, członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Beskidzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

Trzon nowo powstałej grupy Globika Kollektif tworzą pasjonaci fotografii (alfabetycznie): Anna Chęć – posiadaczka tytułowej Globiki, Bogusław Jaroszek, Adrian Lach, Joanna Walus i Michał Wojtysiak.


Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, ul. 3 Maja 11

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 2 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież