poniedziałek, 20 maj 2024

evolution---080Nowe plecaki Tamrac z serii Evolution oferują bezprecedensowy poziom funkcjonalności. Dzięki wyjątkowemu systemowi szelek plecaki serii Evolution mogą być noszone na trzy sposoby – jako plecak lub używając tylko jednej z szelek, noszone zarówno przez lewe jak i przez prawe ramię. Dostęp do wnętrza również możliwy jest na trzy sposoby dzięki zastosowaniu oryginalnego systemu Triple Access. …

Nowe plecaki Tamrac z serii Evolution oferują bezprecedensowy poziom funkcjonalności. Dzięki wyjątkowemu systemowi szelek plecaki serii Evolution mogą być noszone na trzy sposoby – jako plecak lub używając tylko jednej z szelek, noszone zarówno przez lewe jak i przez prawe ramię. Dostęp do wnętrza również możliwy jest na trzy sposoby dzięki zastosowaniu oryginalnego systemu Triple Access.

evolution---400

Kiedy noszone są jak plecak ciężar rozłożony jest na dwie wyściełane szelki, pas biodrowy i piersiowy. Aby szybko dostać się do noszonego sprzętu wystarczy zsunąć z ramienia jedną z szelek, przesunąć plecak do przodu i otworzyć boczną klapę aby np. wyciągnąć lustrzankę z dołączonym obiektywem.

Aby sięgnąć po dodatkowy sprzęt, wystarczy przesunąć na drugie ramię i otworzyć boczną klapę po przeciwnej stronie plecaka. W każdej z bocznych klap mieszczą się wygodne kieszonki na karty pamięci, oraz większe do przechowywania np. dekli podczas robienia zdjęć.

Aby przerobić plecak serii Evolution do noszenia przez jedno ramię wystarczy połączyć szelki na krzyż – czerwonym do czerwonego, aby nosić go przez prawe ramię lub niebieskim do niebieskiego, aby nosić go przez lewe ramię. Wolną szelkę z łatwością chowa się w specjalnym tunelu.

Po zdjęciu plecaka cały sprzęt z łatwością jest dostępny przez dużą klapę obejmującą całą główna komorę. Umieszczone po wewnętrznej stronie klapy przezroczyste kieszenie Windowpane-Mesh idealnie nadają się do przechowywania małych akcesoriów.

Plecaki serii Evolution wyposażono w oryginalny system troczenia statywu, umożliwiający jego łatwy montaż i noszenie. Po obu stronach plecaka znajdują się również zapinane na zamek kieszonki na akcesoria. Prawa kieszeń mieści ponadto wyjmowany pokrowiec przeciwdeszczowy, którym można osłonić plecak w czasie złych warunków pogodowych.

Większy plecak Evolution 8 model 5788 mieści również 15'6-calowego laptopa w osobnej kieszeni, umożliwiając wygodny i szybki do niego dostęp. Pod spodem plecaka umieszczono szlufki pozwalające na troczenie dodatkowego sprzętu.