poniedziałek, 20 maj 2024

Jabra_street_----080GN Netcom przedstawia bezprzewodowe słuchawki stereo Jabra STREET, kolejny produkt Jabry w kolorze białym. Biały kolor słuchawek koresponduje z najnowszymi trendami na rynku akcesoriów elektronicznych. Pierwszym produktem marki Jabra z „białej’ serii była słuchawka Jabra STONE. … 

GN Netcom przedstawia bezprzewodowe słuchawki stereo Jabra STREET, kolejny produkt Jabry w kolorze białym. Biały kolor słuchawek koresponduje z najnowszymi trendami na rynku akcesoriów elektronicznych. Pierwszym produktem marki Jabra z „białej’ serii była słuchawka Jabra STONE.

 Jabra_street_----400

Jabra STREET – To stylowa słuchawka w kształcie nieśmiertelnika amerykańskich żołnierzy. Jabra STREET umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze wszystkich urządzeń wyposażonych w technologie Bluetooth. W momencie nadejścia połączenia telefonicznego muzyka zostaje przerwana i użytkownik może rozpocząć rozmowę. Słuchawki mają zasięg do 10 metrów i pozwalają na 7 godzin słuchania muzyki oraz na 8 godzin rozmów. W zestawie ze słuchawkami znajduje się również Klips, który umożliwia mocowanie do ubrania lub na pasku torebki czy spodni.

Jabra STREET jest dostępna w kolorach czarnym i białym. Sugerowana cena to 239 zł.


Informacje o firmie GN Netcom

GN Netcom jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań słuchawkowych. Firma posiada biura na całym świecie i zatrudnia blisko 1200 pracowników. GN Netcom projektuje, produkuje i dostarcza szeroką gamę bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych dla rynku konsumenckiego, biur i contact center. Zakres działalności GN Netcom obejmuje również segment OEM. GN Netcom jest częścią GN Store Nord A/S.

Więcej informacji na: http://www.jabra.pl/

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Wójtowicz

KIBO Public Relations

Tel. +48 507 448 407

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skype: monika_wojtowicz


Jabra® jest zarejestrowanym znakiem towarowym GN Netcom A/S. Wszystkie inne nazwy użyte w tekście są własnością odpowiadających im firm.

Nazwa i logo Bluetooth®  należą do Bluetooth SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez GN Netcom A/S jest licencjonowane.