sobota, 25 maj 2024

WMM3500_FOB_FY10----080Nowe dzieło firmy Microsoft  -  myszka Wireless Mobile Mouse 3500  działa w technologii BlueTrack. Bezprzewodowa mysz łączy się z komputerem dzięki nanoodbiornikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz. Po włożeniu go do portu USB praktycznie nie wystaje poza obudowę laptopa, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się uszkodzeniem gniazda. Myszka może poprawnie działać w odległości do 9 metrów od odbiornika, a technologia … 

WMM3500_FOB_FY10----200Nowe dzieło firmy Microsoft  -  myszka Wireless Mobile Mouse 3500  działa w technologii BlueTrack. Bezprzewodowa mysz łączy się z komputerem dzięki nanoodbiornikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz. Po włożeniu go do portu USB praktycznie nie wystaje poza obudowę laptopa, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się uszkodzeniem gniazda. Myszka może poprawnie działać w odległości do 9 metrów od odbiornika, a technologia śledzenia ruchu BlueTrack pozwala na wygodną pracę praktycznie na każdej powierzchni, oprócz szkła. Jedna bateria wystarcza nawet na 8 miesięcy pracy. Wireless Mobile Mouse 3500 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7®, Windows Vista®, Windows XP® oraz Mac OS X v.10.4–10.6.                                                                                                       


Wireless Mobile Mouse 3500 jest dostępna w Polsce od maja i objęta jest 3-letnią gwarancją. Szacunkowa cena detaliczna 109 zł.