sobota, 25 maj 2024

LS-5__front_record_XL----080Opracowany przez Olympus nowy cyfrowy rejestrator dźwięku z liniowym zapisem PCM - model LS-5 - zapewnia muzykom, dziennikarzom i fanom podcastów to, czego od zawsze oczekują – doskonałą jakości nagrań realizowanych w dowolnym miejscu i co ważne przy niezwykle konkurencyjnej cenie samego urządzenia. Stanowiąc w zasadzie mini studio nagraniowe LS-5 zapisuje pliki dźwiękowe PCM z jakością 24bit/96kHz, które mogą być edytowane bezpośrednio w urządzeniu …

LS-5__front_record_XL----200Opracowany przez Olympus nowy cyfrowy rejestrator dźwięku z liniowym zapisem PCM - model LS-5 - zapewnia muzykom, dziennikarzom i fanom podcastów to, czego od zawsze oczekują – doskonałą jakości nagrań realizowanych w dowolnym miejscu i co ważne przy niezwykle konkurencyjnej cenie samego urządzenia. Stanowiąc w zasadzie mini studio nagraniowe LS-5 zapisuje pliki dźwiękowe PCM z jakością 24bit/96kHz, które mogą być edytowane bezpośrednio w urządzeniu – a wszystko odbywa się za dotknięciem przycisku. Wbudowaną pamięć można rozszerzyć do 32GB (korzystając z gniazda karty pamięci typu SD i SDHC) zaś zasilanie bateryjne zapewnia nawet 23 godziny działania. Poprzez swą ergonomiczną konstrukcję, czuły mikrofon oraz funkcje automatycznego nagrywania ten bogaty w możliwości rejestrator dźwięku niezwykle ułatwia rejestrowanie kluczowych szczegółów i sprawdza się w każdej sytuacji.
Model LS-5 będzie dostarczany wraz z oprogramowaniem do zarządzania nagraniami audio Olympus Sonority, a w sprzedaży ma pojawić się w czerwcu 2010.