Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Fotoreportaż Praying In The Desert i Andrzej Kramarz w Zamościu
niedziela, 20 czerwca 2021

Praying In The Desert i Andrzej Kramarz w Zamościu
czwartek, 12 czerwca 2014 20:34    Drukuj Email

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne, Galeria Fotografii Ratusz oraz Andrzej Kramarz zapraszają na wystawę ,,Praying In The Desert'', którą można oglądać 7 czerwca w Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu.

* * *

Praying In The Desert

Las Vegas. Miasto rozrywki i blichtru. Pustynia, gdzie każdy modli się o swój własny deszcz. Przedmieścia ciągnące się głucho wzdłuż kasyn. Domy w cieniu gigantycznych hoteli. Ziemia spalona słońcem, obumarła.Człowiek szuka tu cienia równie usilnie co szczęścia. Nadzieja spoczywa w kościołach i salonach gry.
Dream Center.

Andrzej Kramarz - fotograf, wykładowca, kurator, redaktor albumów fotograficznych. Ukończył Instytut Fotografii Kreatywnej w Opawie. Współzałożyciel fundacji Imago Mundi (2005). W latach 2007–2008 Wicedyrektor Artystyczny Festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie. Obecnie bada prywatne kolekcje rodzinnych fotografii w ramach projektu badawczego Photo Proxima prowadzonego przez Muzeum Etnograficzne w Krakowie we współpracy z Muzeum Fotografii Fratelli Alinari. Wykłada fotografię na University of Hawaii, Hawaii Community College w Hilo i Akademii Fotografii w Krakowie.

z1

Fot. Andrzej Kramarz

 

z2

Fot. Andrzej Kramarz

 

Galeria Fotografii „Ratusz”
Rynek Wielki 13
22-400 Zamość

Godziny otwarcia:
w sezonie: 1.V. – 30.IX.
poniedziałek – piątek 8.00 - 18.00
sobota 10.00 – 18.00
niedziela 10.00 – 18.00

w tym: 16.VII – 20.VIII
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież