Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Fotoreportaż „Oblicza wiary”
czwartek, 24 czerwca 2021

„Oblicza wiary”
piątek, 09 lipca 2010 01:12    Drukuj Email

Bog-wiaraOjczyzna--NATALIA-BYLOK---200Wystawa „Oblicza wiary" jest kolejnym uroczystym punktem obchodów Jubileuszu 80-lecia Cieszyńskiego Towarzystwa Foptograficznego.

KONTAKT-Jerzy-PUSTELNIK---400Miejscem prezentacji prac fotograficznych tym razem są przestronne wnętrza Kościoła Jezusowego w Cieszynie. Ekspozycja zawiera artystyczne i często bardzo osobiste interpretacje tematu, prezentowane przez kilkunastu członków naszego Stowarzyszenia.

Justyna-Komar---400Wystawa potrwa do końca sierpnia b.r., w międzyczasie towarzysząc Galowemu Koncertowi Jubileuszowemu, który odbędzie się w Kościele Jezusowym w dniu 27.sierpnia w ramach obchodów 1200-lecia miasta Cieszyna.

Będzie nam niezmiernie miło gościc Państwa podczas otwarcia i służyć ewentualnymi wyjaśnieniami odnośnie interesujących Państwa aspektów przedstawianych przez nas fotogramów. Zachęcamy również do śledzenia naszej strony internetowej http://www.ctf.cieszyn.pl/ oraz do zaglądania w okno Domu Narodowego w Cieszynie na rynku, w którym przedstawiamy regularnie nasze prace w Galerii Jednego Zdjęcia.

Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi w niedzielę 11 lipca 2010 o godz. 11,30 a wystawa będzie czynna do 31 sierpnia


KAZIMERZ-BRANNY---400Z życia Towarzystw i Klubów Fotograficznych 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież