Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Fotoreportaż „523 dni wokół Azji”
niedziela, 18 kwietnia 2021

„523 dni wokół Azji”
poniedziałek, 26 kwietnia 2010 15:11    Drukuj Email
Tomasz Nasiółkowski
Prelekcja i pokaz fotografii

we-wschodniej-Turcji----200Zobaczycie Państwo szaloną wyprawę dwojga Dolnoślązaków w dzikie zakątki Azji. Emilia i Tomasz po skończeniu studiów geograficznych spakowali plecaki i przemierzyli 100 tys. km przez 40 krajów, w przeciągu 1,5 rocznej podróży. Dzięki poruszaniu się autostopem oraz korzystaniu z klubów Couch Surfing oraz Hospitality Club, poznali życie i kulturę lokalnych ludzi.  Będzie to przede wszystkim opowieść o ludziach spotkanych w Drodze, bo to dzięki ich pomocy podróżnicy mogli przemierzyć świat i bezpiecznie wrócić do domu.

Emilia Maciejczyk – 29 lat, rodowita wrocławianka, ukończyła geografię na Uniwersytecie Wrocławskim, inicjatorka podróży.

Tomasz Nasiółkowski – 29 lat, urodził się w Wałbrzychu, do Wrocławia trafił na studia, gdzie poznał Emilię. Wybrał geografię, bo zawsze kochał góry. Z wykształcenia meteorolog, zajmuje się też przewodnictwem górskim w Sudetach.


Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Wałbrzych, ul. Andersa 185,
29 kwietnia, godz. 18.00


Z życia Towarzystw i Klubów Fotograficznych
Wałbrzyski Klub Fotograficzny

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież