Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Wystawy Wystawa fotografii Tomka Tomkowiaka ,,Jungle Fever'' w Poznaniu
sobota, 19 czerwca 2021

Wystawa fotografii Tomka Tomkowiaka ,,Jungle Fever'' w Poznaniu
sobota, 28 czerwca 2014 21:31    Drukuj Email

Od wczoraj, 27 czerwca 2014 roku, w nowej galerii fotograficznej TT Gallery w Poznaniu przy ul. Wszystkich Świętych 3 można obejrzeć wystawę zdjęć Tomka Tomkowiaka pod tytułem JUNGLE FEVER.

Galeria otwarta będzie we wtorki i czwartki w godzinach 14:00-19.00, a także w innych terminach, po wcześniejszym ich uzgodnieniu. 

Pomyślałem - mówi Tomek Tomkowiak - że jednym z najlepszych miejsc do wystawiania zdjęć jest pracownia, w której te zdjęcia powstały. Ci, którzy zechcą znaleźć się w tej przestrzeni, obok statywów, lamp, przedmiotów biorących udział w pictorialach z modelkami, staną się w jakiś sposób także uczestnikami sesji. Mam nadzieję, że to wpłynie na naszą percepcję zdjęć i uczyni Galerię „żywą”. Jest to w zasadzie pierwszy managerski akt mojej sztuki, bo jako fotograf chcę udostępniać miejsce sobie, jako artyście i odbiorcy, jako uczestnikowi pewnej wizji.

Część z nich jest wynikiem mojej potrzeby fotografowania, część - komercyjnych zleceń. W jednym i drugim przypadku – mówi Tomek Tomkowiak - robiąc sesje mogłem czuć się wolny i ta wolność, którą odczuwam interpretując świat jako fotograf, zawsze daje mi radość.

Tomek Tomkowiak jest z wykształcenia filozofem, z zamiłowania podróżnikiem, lecz jego największą pasją jest fotografia. Specjalizuje się w sesjach komercyjnych, głównie czarno-białych, projektach autorskich, a także w zdjęciach typu glamour, beauty, fashion i nude. Od grudnia 2013r. ambasador marki OLYMPUS. Dwukrotnie został laureatem konkursu Photo Erotica organizowanego przez polską edycję Playboya, w tym raz otrzymał pierwsze miejsce. Kilkukrotnie jego zdjęcia były publikowane w Magazynie Playboy zarówno w polskich, jak i w zagranicznych wydaniach. Publikuje także w magazynach modowych, podróżniczych i life-stylowych, a ostatnio jego edytoriale ukazują się cyklicznie w amerykańskich czasopismach, jak VOLO Magazine czy FSHM. Od trzech lat jest laureatem międzynarodowego konkursu PX3 Prix de la Photographie Paris. www.tomektomkowiak.com


TT

 

tomek-tomkowiak-jungle-fever-tt-gallery-poznan-plakat-2014-06-26-472x800

 

 

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież