Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Wystawy Spotkanie z Adamem Lunarisem
czwartek, 24 czerwca 2021

Spotkanie z Adamem Lunarisem
piątek, 19 kwietnia 2013 20:32    Drukuj Email

Spotkanie z Adamem Lunarisem w ramach projektu LOOKOUT UNPUBLISHED. Prezentacja serii fotografii Daydreaming. 

23.04 (Wtorek), godz. 18.30 w LOOKOUT GALLERY,  Warszawa, ul. Puławska 41/22.

 

Serdecznie zapraszamy na LOOKOUT UNPUBLISHED 1, pierwszą serię spotkań, których celem będzie pokazanie miłośnikom fotografii nigdzie jeszcze dotąd nie prezentowanych projektów. Niepublikowane nie znaczy jednak najnowsze. I choć zostaną przedstawione dopiero co powstałe fotografie (które za chwilę będą wystawione, bądź wydrukowane), to również zobaczymy te, które z różnych powodów schowano do szuflady lub odłożono na bok. Prosta formuła cyklu opierać się będzie na prezentacji prac przez artystów. Opowiedzą oni o swoich fotografiach, procesie ich powstawania i wyjaśnią dlaczego nie ujrzały one jeszcze światła dziennego. Na pierwszym spotkaniu LOOKOUT UNPUBLISHED, które odbędzie się we wtorek 23 kwietnia o godzinie 18.30, serię fotografii Daydreaming zaprezentuje Adam Lunaris. Kolejne spotkania zaplanowane są na 30 kwietnia, 7 i 14 maja.    http://www.lookoutgallery.com.pl/

 

Light-of-Hope-Adam-Lunaris

 

ADAM LUNARIS mieszkał i pracował w Londynie, gdzie wpierw był asystentem brytyjskiego fotografa Bena Murphy, a później sam prowadził studio fotograficzne. Od roku 2006 wystawia swoje prace m.in. w Londynie podczas Affordable Art Fair oraz w Royal College of Art, w Nowym Jorku czy w Amsterdamie. Jego fotografie były publikowane m.in. w Quest, Wig Magazine, Zwierciadło, Exclusive Magazine, Design Behind Desire. Od 2006 roku Lunaris konsekwentnie używa luna-grafii. Seria Daydreaming została wykonana właśnie w takiej technice, czyli przy świetle księżyca. Zdjęcia były robione w latach 2007-2009 w Indiach i Kambodży.

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież