Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Wystawy Mistrz i Uczeń
niedziela, 09 maja 2021

Mistrz i Uczeń
piątek, 28 grudnia 2012 00:00    Drukuj Email

Mistrz-i-Uczen- plakat 150ŚWIĘTOKRZYSKA oraz autorzy Zbigniew Podsiadło i Dominika Dzierżymirska-Podpłomyk serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii  „Mistrz i Uczeń”.

Wernisaż odbędzie się piątek 4 stycznia 2013 r. o godz. 18.00 w siedzibie Filharmonii Świętokrzyskiej  im. Oskara Kolberga w Kielcach, przy ul. Żeromskiego 12.

Ekspozycja czynna od 4 do 24 stycznia 2013 r.

Wystawa, którą Państwu prezentujemy nawiązuje do odwiecznej relacji Mistrz-Uczeń, która  zawsze jest relacją dynamiczną i wzajemnie się dopełniającą.

Jej poszczególne etapy prowadzą od naśladownictwa aż do dialogu, a fascynacja  i chęć uczenia się oraz tęsknota za odnalezieniem własnej drogi stanowią oś jej istnienia.

Zarówno dla Mistrza, jak i jego uczennicy, fotografia jest wielką miłością i pasją, a tworzenie prawie wyłącznie w konwencji czerni i bieli
dostrzeganiem wszelakich odcieni szarości.

Według nich bowiem właśnie czarno-biała fotografia najlepiej opowiada, że tak naprawdę świat nie jest wyłącznie czarno-biały….

Gorąco zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież