Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Warto poczytać Newsletter Akt w ujęciu komercyjnym - z cyklu ,,Mistrzowie fotografii''
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Akt w ujęciu komercyjnym - z cyklu ,,Mistrzowie fotografii''
czwartek, 24 lipca 2014 01:08    Drukuj Email

Studio Huśtawka zaprasza na cykl warsztatów pod wspólnym tytułem „Mistrzowie fotografi“. W ostatni lipcowy weekend 26-27 lipca 2014 r.  w godzinach 9:00 − 17:00 odbędą się warsztaty Łukaszem Marciniakiem „Akt w ujęciu komercyjnym“.

Łukasz Marciniak – ekspert w dziedzinie aktu komercyjnego. Mistrz, estetyk i perfekcjonista, fotograf, którego nie trzeba przedstawiać… Jego zdjęcia wielokrotnie zdobiły okładki magazynów CKM i Playboy. Cechuje go dbałość o detale, perfekcja i świetny kontakt z ekipą. W jego fotografii nie ma miejsca na przypadkowe kadry. To kurs dla koneserów kobiecego piękna, chcących przedstawiać je w jawny i… estetyczny sposób. Innymi słowy szkolenie bez kompromisów. 

Wśród prowadzących są wybitni fotografowie, osoby rozpoznawalne nie tylko w naszym kraju ale także na świecie. Andrzej Dragan zrealizuje autorskie warsztaty po raz pierwszy w Polsce, kolejne poprowadzą: Emil Biliński (kampanie reklamowe Schwarzkopf Professional, Top Model), Łukasz Marciniak (autor wielu zdjęć dla magazynów CKM, Playboy), Dmytro Gurnicki (m.in. niedawna publikacja w Newsweek Polska), Arkadiusz „Alosza” Branicki (autor m.in. serii „Zodiak”) oraz Filip Ćwik z Napo Images, fotograf zajmujacy się reportażem, laureat World Press Photo.
Organizatorzy wybrali mistrzów z poszczególnych dziedzin, nie ograniczając się do jednej tematyki, by móc zaproponować uczestnikom plan rozwoju fotograficznego. Powinien on zainteresować zarówno początkujących jak i fotografów z większym doświadczeniem - wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę, doskonalić warsztat oraz rozbudować portfolio. Są przekonani, że każdy - nawet najbardziej wymagający pasjonat - znajdzie kurs idealny dla siebie…

Studio Huśtawka
ul. Jana Kazimierza 35/37 lok. 327
Warszawa

 

lukasz marciniak 2

fot. Łukasz Marciniak

 

lukasz marciniak 1

fot. Łukasz Marciniak

 

lukasz marciniak

fot. Łukasz Marciniak

 

lukasz marciniak 3

fot. Łukasz Marciniak

 

lukasz marciniak 4

fot. Łukasz Marciniak

 

lukasz marciniak 5

fot. Łukasz Marciniak

 

 

branicki-marciniak-400k big

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )