Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Warto poczytać Newsletter Startuje trzecia edycja NIKON CUP - turniej siatkówki plażowej w Gdańsku
czwartek, 15 kwietnia 2021

Startuje trzecia edycja NIKON CUP - turniej siatkówki plażowej w Gdańsku
czwartek, 03 lipca 2014 13:01    Drukuj Email

W niedzielę, 6 lipca 2014 r. startuje trzecia edycja NIKON CUP. Wszyscy fani siatkówki plażowej będą mogli zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami w pierwszym tegorocznym turnieju, który odbędzie się na plaży w Gdańsku Brzeźnie, obok molo.

Tegoroczne zawody NIKON CUP potrwają od 6 lipca do 31 sierpnia br. Wszystkie rundy będą rozgrywane co niedzielę przy molo w Gdańsku Brzeźnie, na trzech boiskach.

W zawodach mogą brać udział zawodnicy z rocznika 1998 i młodsi. Dla starszych graczy została stworzona kategoria Open. Turnieje będą rozgrywane zgodnie
z przepisami PZPS Plażowej. Na zwycięzców czeka pula nagród o wartości 13 500 zł.

Sportowe emocje, gorący piasek, 9 Turniejów oraz łączna pula nagród o wartości 13 500 zł.

Udział w NIKON CUP jest bezpłatny. Aby zapewnić sprawność w rozgrywaniu turniejów, w poszczególnych kategoriach nie mogą wystartować więcej niż
24 zespoły – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem startu jest zgłoszenie się do biura zawodów w godz. 11:00-11:30
z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Dla startujących w kategorii 1998 i młodsi konieczna jest również pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Turnieju.

Harmonogram turniejów NIKON CUP 2014:

  • 06 lipca, Gdańsk Brzeźno
  • 13 lipca, Gdańsk Brzeźno
  • 20 lipca, Gdańsk Brzeźno
  • 27 lipca, Gdańsk Brzeźno
  • 03 sierpnia, Gdańsk Brzeźno
  • 10 sierpnia, Gdańsk Brzeźno
  • 17 sierpnia, Gdańsk Brzeźno
  • 24 sierpnia, Gdańsk Brzeźno
  • 31 sierpnia, Gdańsk Brzeźno

Turniej NIKON CUP organizowany jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku i wspierany przez firmę Nikon Polska, głównego sponsora rozgrywek.

Dodatkowo, firma Nikon oraz MOSiR Gdańsk przygotowały specjalną niespodziankę. W ramach akcji „Nikon Nocne Granie” przez całe wakacje boiska na plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie zostaną oświetlone, co umożliwi grę po zmroku wszystkim miłośnikom siatkówki plażowej.

Nikon cup 1

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )