Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony HTC HD2 – dostępny już w sprzedaży w Polsce
piątek, 16 kwietnia 2021

HTC HD2 – dostępny już w sprzedaży w Polsce
czwartek, 26 listopada 2009 15:58    Drukuj Email

HTC-HD2_200HTC Corporation wprowadza do sprzedaży na polski rynek model HTC HD2 z ogromnym wyświetlaczem o przekątnej 4,3-cala który  oferuje to, co najlepsze w swojej kategorii: od wyglądu i kształtu, po naturalny i intuicyjny sposób użytkowania. Nowy model wyposażony jest w pierwszy na świecie dotykowy ekran pojemnościowy w telefonie z Windows®, co w połączeniu z wydajnym procesorem 1 GHz  zapewnia natychmiastową reakcję na dotknięcie ekranu.

HTC HD2 można spersonalizować wybierając najważniejsze funkcje jak: poczta elektroniczna, kalendarz, wiadomości tekstowe, przeglądarka, itp. Następnie, jednym kliknięciem, można umieścić na ekranie głównym skróty do kontaktów najważniejszych osób, ulubionych stron lub najczęściej używanych aplikacji.

Zabierając ze sobą HTC HD2, nie trzeba martwić się poszukiwaniem punktu dostępowego WiFi dla notebooka. Telefon połączy się z superszybkim Internetem 3.5G i stanie się bezprzewodowym punktem dostępowym dla komputera, w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Aparat o rozdzielczości 5 milionów pikseli, z automatyczną regulacją ostrości, doskonale sprawdzi się w plenerze, a w połączeniu z podwójną diodową lampą błyskową świetnie poradzi sobie w ciemnych wnętrzach.

Najnowszy model HTC HD2 dostępny jest  między innymi  w sieci, Alsen, Komputronik, Euro oraz Vobis a jego orientacyjna cena to około 2899  złotych z VAT.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież