Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Oglądaj telewizję w telefonach Nokia!
sobota, 19 czerwca 2021

Oglądaj telewizję w telefonach Nokia!
niedziela, 01 listopada 2009 00:22    Drukuj Email

nokiaMieszkańcy Warszawy i osoby przebywające na jej terenie mogą oglądać swoje ulubione programy na telefonie Nokia N96, który ma wbudowany odbiornik TV oraz na modelach Nokia  5800 XpressMusic i Nokia 5530 XpressMusic przy wykorzystaniu zewnętrznego odbiornika Nokia SU-33W.

Nokia SU33WU umożliwia odbiór telewizji mobilnej w telefonie, który nie posiada wbudowanego odbiornika DVB-H. Urządzenie jest poręczne i kompaktowe. Posiada wbudowaną antenę i łączy się z telefonem poprzez Bluetooth, więc dodatkowe kable są zbędne.  W każdej chwili telefon jest także gotowy do odebrania połączenia. Nokia SU33WU można kupić miedzy innymi  w punktach Nokia Care w cenie około 300 zł

Użytkownicy telefonów Nokia 5800 XpressMusic i Nokia 5530 XpressMusic mogą pobrać i zainstalować aplikację do odbioru telewizji mobilnej wybierając opcję „Aktualizacja Oprogramowania”, która znajduje się w telefonie w katalogu „Aplikacje”. Już w najbliższych tygodniach Nokia rozszerza dostępność aplikacji na telefony Nokia N85, Nokia E75, Nokia N79 i Nokia 6220classic. Aplikację będzie można zainstalować na tych modelach analogicznie jak dla Nokia 5800 XpressMusic i Nokia 5530 XpressMusic.

Sygnał jest od kilku tygodni nadawany przez spółkę INFO TV FM, hurtowego operatora telewizji mobilnej w Polsce.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież