Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony HTC HD2 – pierwszy smartfon ...
czwartek, 15 kwietnia 2021

HTC HD2 – pierwszy smartfon ...
poniedziałek, 12 października 2009 21:30    Drukuj Email
... z systemem Windows i interfejsem HTC Sense

HTC-HD2_200HTC Corporation zaprezentowała HTC HD2  z szerokim ekranem pojemnościowym o przekątnej 4,3 cala, który pozwala na wyświetlanie ostrego, wyraźnego obrazu oraz wygodne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji. Dzięki niemu, za dotknięciem palców, można łatwo przeglądać, powiększać i zmieniać wielkości stron internetowych, widok plików Microsoft Office, dokumentów PDF i zdjęć. Duży ekran umożliwia szybsze, wydajniejsze i dokładniejsze pisanie za pomocą klawiatury ekranowej.

HD2 umożliwia szybki i wygodny kontakt z ważnymi dla użytkownika osobami - rozmowy telefoniczne, wiadomości tekstowe, emaile oraz aktualizacje wpisów w serwisach społecznościowych, na przykład Facebooka. Wszystkie te funkcje zgromadzone są w jednym miejscu. Zastosowane rozwiązanie pozwala, w trakcie korespondencji mailowej, przełączyć się szybko na rozmowę przez wciśnięcie przycisku dzwonienia. HTC zawiera nową, Windows’ową wersję Twittera o nazwie Peep. Telefon umożliwia też dzielenie się zdjęciami zrobionymi za pomocą wbudowanego telefonu, o rozdzielczości 5 milionów pikseli poprzez portale Facebook czy Twitter.

HTC HD2 będzie dostępny w Polsce i Europie w listopadzie 2009 r. 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież