Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Mobilny aparat Sony
sobota, 19 czerwca 2021

Mobilny aparat Sony
piątek, 04 września 2009 18:03    Drukuj Email

PM1---200Na targach IFA w Berlinie Sony przedstawiło wiele innowacyjnych produktów a wśród nich mobilny aparat fotograficzny HD  - Sony MHS-PM1, który umożliwia szybkie wysyłanie fotografii i filmów wideo  bezpośrednio do sieci WWW.

Aparat posiada możliwość nagrywania filmów w formacie 1080/30p High Definition MP4 (1440 x 1080 pikseli, 30p), a dzięki zastosowaniu sensora CMOS robi zdjęcia o rozdzielczości 5 milionów pikseli. Wbudowane oprogramowanie PMB Portable pozwala szybko przeglądać i wysyłać pliki za pomocą kilku kliknięć w systemie Windows/Mac OS.

Obiektyw z 4x zoomem cyfrowym można obrócić nawet o 270° tak, aby widzieć samego siebie podczas wykonywania zdjęć nagrywania filmów.

Wykorzystując pięć trybów sceny (sport, krajobraz, słabe światło, światło z tyłu i automat) użytkownik może robić zdjęcia w każdej sytuacji. Odrębne przyciski do nagrywania filmów wideo i fotografowania pozwalają na korzystanie z obu tych trybów równocześnie. Obrazy są rejestrowane bezpośrednio na karcie pamięci Memory Stick PRO Duo™.  Niestety aparat jak na razie nie będzie dostępny w Polsce.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież