Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
niedziela, 20 czerwca 2021

Samsung Q2
środa, 29 lipca 2009 23:09    Drukuj Email

image003Nowy, wielofunkcyjny odtwarzacz mp4 marki Samsung  -  model Q2 – podobnie jak jego poprzednik Q1 – jest wyjątkowo smukły i elegancki. Odtwarzacz wyróżnia się zgrabną, czarną obudową ze srebrnym wykończeniem oraz podświetlanym panelem dotykowym. 2,4 calowy wyświetlacz LCD idealnie sprawdza się przy oglądaniu zdjęć, filmów video czy przeglądaniu plików tekstowych. Natomiast specjalny klawisz User Button, umieszczony z boku urządzenia pozwala zaprogramować główne funkcje odtwarzacza zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Urządzenie samodzielnie tworzy listy najczęściej odtwarzanych i ostatnio dodanych plików, dzięki czemu dostęp do nich jest prosty i niezwykle szybki a przy ponownym uruchomieniu wyświetla w formie miniaturek 10 ostatnio odtwarzanych plików. 

Samsung Q2 to istna skarbnica multimediów. Pozwala słuchać muzyki, radia, oglądać filmy i zdjęcia oraz odczytywać pliki tekstowe. Posiada także dyktafon, który nagrywa zarówno głos jak i transmisje radiowe.

Podobnie jak jego poprzednik – model Q1 – posiada niezwykle przydatną funkcję zmiany tempa odtwarzania plików muzycznych bez zniekształcania tonu i barwy głosu. Sterując szybkością odtwarzania można z jednej strony oszczędzić czas, a z drugiej, przy zmniejszeniu prędkości nagrania, łatwiej jest dokładne wsłuchać się w jego treść. Funkcja ta jest szczególnie pomocna przy nauce języków obcych, gdy chcemy dokładnie usłyszeć słowa ulubionej piosenki czy korzystać z odtwarzacza do nagrywania i odtwarzania wykładów, wywiadów czy coraz popularniejszych książek audio.

W nowym odtwarzaczu Samsung zastosował stworzoną przez siebie technologię DNSe (Digital Natural Sound engine), która pozwala odzyskać jakość dźwięku utraconą w trakcie kompresji plików audio na pliki mp3, WMA oraz AAC. Model Q2 oferuje najnowszą wersję tego oprogramowania – DNSe™ 3.0.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież