Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Nokia E52 oraz Nokia N86 8MP
niedziela, 20 czerwca 2021

Nokia E52 oraz Nokia N86 8MP
poniedziałek, 27 lipca 2009 22:21    Drukuj Email
w sprzedaży

E52_Golden_200Od dzisiaj można już  nabyć model Nokia E52 - najnowszą propozycję z biznesowej linii Eseries i następcę cieszącego się ogromną popularnością modelu Nokia E51.  Nokia wzbogaciła ten  model o najnowszy bestseller z oferty audioteka.pl - „Zwycięzca jest sam” Paula Coelho w formie audiobooka, czyli książki do słuchania.

Nowy model wyróżnia się wyjątkowo wytrzymałą baterią (blisko miesiąc w trybie czuwania) oraz specjalną funkcją redukcji szumów podczas rozmów, która zapewnia wysoką jakość dźwięku. Cechy te z pewnością wpłyną na jeszcze większą satysfakcję z wykorzystania nowej funkcjonalności telefonu Nokia E52 - odtwarzania audiobooków.
Nokia E52 wyróżnia się ponadto rozbudowaną aplikacją poczty email z nowym interfejsem - telefon oferuje użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail, a wiadomości dostarczane są automatycznie i na bieżąco. Ponadto urządzenie udostępnia szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak szybka transmisja danych HSPA, A-GPS z Nokia Maps do nawigacji czy aparat o rozdzielczości 3,2 miliona pikseli. Nokia E52 dostępna jest w cenie detalicznej 1499 zł.

Ponadto w sprzedaży w cenie 2195 zł znajduje się Nokia N86 8MP – telefon stworzony do robienia zdjęć. Cechuje go szerokokątny obiektyw Carl Zeiss Tessar™  2,4 – 4,8 mm, f/4,6, z matrycą o rozdzielczości 8 milionów pikseli, udoskonalone możliwości fotografowania ruchomych obiektów oraz szybka łączność. Dzięki automatycznej redukcji efektu rozmazania spowodowanego ruchem oraz zastosowaniu zmiennej przesłony, szybkiej mechanicznej migawki i dwudiodowej lampy błyskowej LED użytkownik otrzyma wysokiej jakości zdjęcia i nagrania wideo.

Nokia-N86-8MP-indigo_200Nokia N86 8MP  jest wyposażona w pamięć 8 GB mieszczącą do 4000 zdjęć (można ją rozbudować do 24 GB przy użyciu karty pamięci microSD) i jasny wyświetlacz typu OLED z utwardzonym szkłem chroniącym przed zadrapaniami. Automatyczna funkcja geotagowania zdjęć umożliwia umieszczenie zdjęć na mapie. Ovi Share zapewnia bezpłatną, nielimitowaną możliwość przechowywania zdjęć, filmów wideo i innych multimediów.

Telefon Nokia N86 8MP jest jednym z pierwszych telefonów wyposażonych w najnowszą wersję oprogramowania do nawigacji, Ovi Maps, które zaprowadzi pochłoniętego pracą fotografa prosto do celu dzięki udoskonalonym mapom oraz wysokiej klasy nawigacji samochodowej i pieszej. Niezwykle wygodną funkcją jest możliwość wcześniejszego zaplanowania trasy przez komputer na http://www.maps.ovi.com/ i wgrania jej do telefonu. 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież