Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Czekoladowy telefon LG
niedziela, 20 czerwca 2021

Czekoladowy telefon LG
środa, 22 lipca 2009 10:05    Drukuj Email

Firma LG Electronics, poinformowała o opracowaniu nowej generacji modelu LG Chocolate  — najpopularniejszego telefonu w historii  firmy.

teaser_LG_200Nowy telefon, opracowany przez ten sam zespół projektowy, który stworzył poprzednią wersję modelu, ma charakterystyczną konstrukcję, zapewniającą optymalne wykorzystanie wszystkich funkcji urządzenia i jego wydajności. Nowy LG Chocolate będzie wyposażony w nowy rodzaj ekranu, oferujący maksymalną użyteczność przy zachowaniu minimalistycznego stylu i kompaktowej konstrukcji poprzednika.

Pierwszy LG Chocolate wszedł na rynek na całym świecie w maju 2006 r. i szybko stał się najpopularniejszym telefonem w historii firmy. W tym samym roku telefon został wyróżniony za nowatorskie wzornictwo, zdobywając międzynarodowe prestiżowe nagrody Red Dot Design oraz iF Design. Pozostałe telefony z serii Black Label to: LG Shine w rewolucyjnej obudowie ze stali nierdzewnej, oraz LG Secret z klasyczną i elegancką obudową wykonaną z włókien węglowych oraz hartowanego szkła.

Prezentacja nowego telefonu LG Chocolate została zaplanowana na sierpień.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież