Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Nokia 6760 slide łączy ludzi
niedziela, 20 czerwca 2021

Nokia 6760 slide łączy ludzi
wtorek, 21 lipca 2009 19:49    Drukuj Email
…także poprzez Internet

Nokia6760slide_Black_200Firma Nokia przedstawiła dziś model 6760 slide — urządzenie z wysuwaną klawiaturą QWERTY zoptymalizowane pod kątem korzystania z serwisów społecznościowych. Najnowsza Nokia jest stworzona dla osób, które chcą mieć szybki i łatwy dostęp do swoich ulubionych serwisów, takich jak Facebook, MySpace lub Twitter, a także poczty e-mail na kontach Ovi Mail, Gmail, Yahoo! Mail, Hotmail oraz tysięcy innych usługodawców.

Konfiguracja istniejącego już konta w urządzeniu Nokia 6760 slide jest niezwykle prosta. By uzyskać dostęp do swoich maili w telefonie wystarczy podanie adresu e-mail i hasła. Ponadto dzięki usłudze Nokia Messaging wszystkie wiadomości są dostępne w trybie push, a więc na bieżąco. Z Nokia 6760 slide korzystanie z komunikatorów nie wymaga już komputera, ponieważ urządzenie daje szybki dostęp do usług Google Talk i Windows Live.

Oprócz świetnych opcji przesyłania wiadomości Nokia 6760 slide wyróżnia się wbudowanym modułem A-GPS z trójwymiarowymi punktami orientacyjnymi oraz mapą terenową.

Nokia 6760 slide to prawdziwie wielozadaniowe urządzenie, dzięki któremu można także wysyłać wiadomości e-mail oraz „tweety”, rozmawiać przez komunikator, udostępniać pliki w Internecie, przeglądać strony i słuchać muzyki. Oczywiście można też dzwonić!

Telefon Nokia 6760 slide ma być dostępny w sprzedaży w trzecim kwartale 2009 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 199 euro (bez podatków i dopłat).

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież