Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
środa, 14 kwietnia 2021

LG-KM900
czwartek, 14 maja 2009 21:52    Drukuj Email
Multimedialny telefon LG ARENA wkracza do Polski

Firma LG Electronics wprowadziła na polski rynek model LG ARENA (oznaczony symbolem LG-KM900).

ARENA to prawdziwe mobilne studio multimedialne dostarczające niezrównaną jakość dźwięku i wyrazistość obrazu w każdych warunkach. ARENA to pierwszy, dostępny na całym świecie telefon komórkowy, w którym zastosowano technologię dźwięku otaczającego Dolby Mobile, z dużym, 3-calowym, pełnym ekranem dotykowym o bardzo wysokiej rozdzielczości WVGA, która daje czterokrotnie ostrzejszy obraz niż rozdzielczość QVGA. Jest to najlepszy z ekranów ciekłokrystalicznych dostępnych na rynku, dzięki czemu LG ARENA idealnie nadaje się do oglądania filmów w formacie DivX lub Xvid przy zachowaniu jakości właściwej dla płyt DVD.

Telefon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 milionów pikseli oraz pamięć o pojemności do 40 GB. Funkcja nagrywania w formacie D1 umożliwia rejestrowanie obrazu wideo w jakości DVD, dzięki czemu obraz prezentuje się znakomicie nawet na ekranie dużego telewizora. Dodatkową zaletą modelu ARENA jest opcja rejestrowania obrazu w zwolnionym tempie (z szybkością 120 klatek na sekundę), która pozwala uchwycić każdy szczegół.

Pamięć o pojemności 40 GB (w tym 8 GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo na karty microSD) umożliwia przechowywanie w telefonie ARENA tysięcy plików z muzyką i filmami, a wydajny akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki zapisanej w plikach MP3 nawet przez 30 godzin. Czas gotowości do pracy wynosi 300 godzin.

W Polsce telefon ARENA jest dostępny kolorach obudowy Silver i czarnym Tytanium.

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież