Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Sony Ericsson Vivaz Adventure!
niedziela, 18 kwietnia 2021

Sony Ericsson Vivaz Adventure!
czwartek, 13 maja 2010 18:23    Drukuj Email

sonyericsson_facebook---200Dwójka podróżników i fotografików – Eliza Kubarska i David Kaszlikowski - wyruszyła w kwietniu tego roku w niezwykłą podróż po Azji i Australii. W odwiedzanych krajach Eliza i David wspinają się po dziewiczych ścianach, wytyczają nowe drogi wspinaczkowe, nurkują, pływają kajakami morskimi czy latają balonem. W tej pełnej adrenaliny wędrówce towarzyszy im Sony Ericsson Vivaz™. Dzięki jego możliwościom - wysokiej jakości wideo HD (high definition) - podróżnicy nagrywają unikalne filmy w najodleglejszych zakątkach świata i prezentują je w swoim amiętniku

Vivaz na stronie dedykowanej tej właśnie podróży: Vertical Vision :

Vivaz Adventure na Facebook’u www.facebook.com

oraz na stronie wyprawy www.VerticalVision.pl 

Powstająca seria reportaży, fotocastów i żartów filmowych jest jednocześnie pierwszą w Polsce serią multimedialną tego typu. Wszystkie odcinki montowane są „on location“ i publikowane na bieżąco.

Sony Ericsson Vivaz™ to idealny telefon do filmowania w wysokiej rozdzielczości wideo, łatwego przenoszenia osobistej twórczości do sieci i pokazywania jej światu. Jest on wyposażony w kamerę video HD, dzięki której można tworzyć i publikować swoje najlepsze filmy przy zastosowaniu najnowszych funkcji rejestrowania i udostępniania materiału wideo. Telefon Vivaz ™ pozwala użytkownikom nie tylko na utrwalanie i dzielenie się niezapomnianymi chwilami w jakości HD ale też na korzystanie z unikalnych funkcji ułatwiających filmowanie:

  • funkcja Capture – nagrywanie filmów w jakości HD. Niezwykła wyrazistość, jaką zapewnia wysoka rozdzielczość, pozwoli uzyskać efekt „real-life”. Dedykowany przycisk wideo pozwala nagrać doskonały film za każdym razem w dowolnej chwili, gdyż funkcja auto focus jest przez cały czas aktywna.
  • funkcja View – umożliwia oglądanie materiałów wideo na panelu „stand-by” na wyświetlaczu o przekątnej 3.2 cala lub w Internecie poprzez Wi-Fi
  • funkcja Share – możliwość przesyłania nagrania poprzez Wi-Fi do portalu YouTube™ oraz Picasa w wysokiej rozdzielczości, jednocześnie korzystając z innych funkcji telefonu

Eliza Kubarska i David Kaszlikowski – jedni z najlepszych polskich alpinistów, znani eksplorerzy wielokrotnie nagradzani za swoje ekspedycje (Kolos, Jedynka – najważniejsza nagroda środowisk górskich, nominacje do nagród National Geographic Traveler i światowego Oskara alpinistów – Złotego Czekana)

Eliza i David są jednocześnie profesjonalnymi fotografami, których prace publikowane są na całym świecie. 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 4 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież