Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Sony Ericsson Vivaz
poniedziałek, 17 maja 2021

Sony Ericsson Vivaz
czwartek, 21 stycznia 2010 19:03    Drukuj Email

vivaz-200Nowy Sony Ericsson Vivaz nawiązuje do modelu Xperia X10 zaprezentowanego w listopadzie 2009 i jest drugim modelem w nowej rodzinie telefonów skupionych wokół idei „komunikacja i rozrywka”. Sony Ericsson Vivaz pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2010 roku.

Dzięki wysokiej jakości wideo HD użytkownicy mogą nagrywać i odtwarzać swoje najlepsze filmy wykorzystując przy tym najnowsze technologie rejestrowania w trybie wideo oraz funkcje służące do dzielenia się zasobami.

  • Funkcja Capture – pozwala nagrywać na wideo w jakości HD. Dedykowany przycisk wideo pozwoli nagrać doskonały film za każdym razem w dowolnej chwili, gdyż funkcja auto focus jest przez cały czas aktywna.
  • Funkcja View – pozwala oglądać materiały wideo na panelu „stand-by” na wyświetlaczu o przekątnej 3.2 cala lub w Internecie poprzez Wi-Fi.
  • Funkcja Share – pozwala przesyłać nagrania poprzez Wi-Fi do portalu YouTube oraz Picasa w wysokiej rozdzielczości, jednocześnie korzystając z innych funkcji telefonu.

a ponadto:

  • aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 miliona pikseli
  • wykrywanie twarzy i uśmiechu
  • Sony Ericsson Media Player

 Sony Ericsson Vivaz dostępny będzie na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2010 w kolorach: Moon Silver, Cosmic Black, Galaxy Blue i Venus Ruby.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież