środa, 17 lipiec 2024
NB_G_GX620_czarny_czerowny_02_080dla graczy i miłośników filmów

Oferta notebooków MSI dedykowanych graczom powiększa się o kolejny 15,4-calowy model o nazwie GX623. Wśród zastosowanych w nim rozwiązań warto wspomnieć o technologii Turbo Drive Engine, umożliwiającej natychmiastowe zwiększenie szybkości pracy procesora oraz o funkcji ECO, pozwalającej na pracę w kilku różnych trybach i wpływającej na jeszcze energii. ...

NB_G_GX620_czarny_czerowny_02_200dla graczy i miłośników filmów

Oferta notebooków MSI dedykowanych graczom powiększa się o kolejny 15,4-calowy model o nazwie GX623. Wśród zastosowanych w nim rozwiązań warto wspomnieć o technologii Turbo Drive Engine, umożliwiającej natychmiastowe zwiększenie szybkości pracy procesora oraz o funkcji ECO, pozwalającej na pracę w kilku różnych trybach i wpływającej na jeszcze większą oszczędność energii.

MSI GX623 posiada duży wyświetlacz, wydajna karta graficzna ATi Radeon HD4670 3D oraz wyjście audio 7.1 zagwarantują realistyczny obraz i dźwięk, a także niesamowite wrażenia podczas gry, czy oglądania filmu. Swoją moc model ten zawdzięcza technologii procesorowej Intel® Centrino® 2, która wpływa na wydajność notebooka, możliwości audio i wideo, łączność bezprzewodową, czy długość pracy na baterii. Podczas projektowania GX623 firma MSI nie zapomniała o obsłudze urządzeń typu e-SATA, wyjściu HDMI, kamerze internetowej o dużej rozdzielczości i wielu innych dodatkach. A wszystko to zostało zamknięte w czarnej obudowie ze szczotkowanego aluminium, która dzięki czerwonym wykończeniom prezentuje się wspaniale. Wygląd i możliwości GX623 czynią z niego idealnego notebooka dla każdego entuzjasty gier.

Karta graficzna ATi Mobility Radeon™ HD4670 3D z 512MB pamięci VRAM, zapewnia niezwykłą wydajność i niezrównaną funkcjonalność, spektakularne efekty graficzne podczas gry,  płynniejszą i bardziej szczegółową wizualizację 3D oraz jakość high-definition zarówno w grach, jak i podczas oglądania filmów.

Technologia MSI Vivid zwiększa nasycenie wyświetlanych kolorów i poprawia jakość obrazu, gwarantując wyświetlenie każdego szczegółu w grach, podczas oglądania filmów, czy edycji materiałów graficznych.

Pojedynczy kabel HDMI, to nie tylko prędkość transmisji danych 5Gbps, ale przede wszystkim wolny od zakłóceń sposób przesyłania materiału audio i wideo w standardzie high-definition, aż do rozdzielczości 1080p.  GX623 został wyposażony w wejście HDMI, aby umożliwić łatwe podłączenie sprzętu HD takiego jak monitor HD, odbiornik HDTV i projektor HD, gwarantujących najlepsze wrażenia multimedialne.