Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Dyktafony SONY
niedziela, 18 kwietnia 2021

Dyktafony SONY
czwartek, 03 grudnia 2009 19:57    Drukuj Email

dyktafon-sony-200Kolorowe dyktafony cyfrowe z pamięcią flash i funkcją odtwarzacza MP3 cechy charakterystyczne nowych dyktafonów Sony to wyraźne, czyste, stereofoniczne nagrywanie rozmów, bardzo długi czas nagrywania: do 1072 godzin (UX300 w trybie LP) a także łatwa obsługa przy użyciu dużego, 5-wierszowego wyświetlacza.

Olbrzymia, 4-gigabajtowa pamięć flash w modelu ICD-UX300F pozwala na zapis ponad 1000 godzin dźwięku (w trybie LP). Zapełnienie jej wymagałoby ciągłego nagrywania przez ponad miesiąc. Ale to dopiero początek. Dzięki dużej pamięci i wygodnemu, zintegrowanemu złączu USB, małe dyktafony UX200 i UX300F znakomicie nadają się do przechowywania i przenoszenia plików z komputera. Szybkie, łatwe przenoszenie plików komputerowych techniką „zaznacz i wklej” odbywa się przez wysuwane złącze USB.

Nagrania głosu o wysokiej jakości dokonywane są w wersji stereofonicznej i zapisywane w plikach MP3. W razie potrzeby użytkownik może skorzystać z funkcji redukcji szumów i filtra niskich częstotliwości, które eliminują dźwięki z tła, by zapewnić czystość nagrania. 21-stopniowa cyfrowa regulacja prędkości odtwarzania ułatwia usłyszenie tego, co zostało powiedziane podczas wykładu, seminarium czy wywiadu, i bardzo przydaje się w czasie transkrypcji.

Model ICD-UX200 (2 GB) oferowany jest w wersji czarnej, srebrnej, różowej i czerwonej. natomiast dyktafon ICD-UX300 (4 GB) będzie dostępny czarny i czerwony. Oferta obejmuje również model ICD-UX300F (4 GB) w kolorze czarnym. Jest on wyposażony w radio UKF umożliwiające słuchanie w ruchu ulubionych audycji.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież