Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Odtwarzacze Iomega
czwartek, 24 czerwca 2021

Odtwarzacze Iomega
środa, 28 października 2009 19:20    Drukuj Email

Iomega_ScreenPlay_Director_200Nowa rodzina produktów Iomega ScreenPlay HD Media Player  to trzy różne produkty - Iomega ScreenPlay Director HD Media Player, ScreenPlay Plus HD Media Player, ScreenPlay TV Link Director, które oferują odmienne funkcje w różnych cenach, spełniają wymagania osób chcących odtwarzać filmy, muzykę i zdjęcia na ekranach telewizorów, bez pośrednictwa komputera.

Najbardziej zaawansowany Iomega® ScreenPlay™ Director HD Media Player umożliwia odtwarzanie wideo w standardzie full HD1080p (24 kl/s) i oferuje do 2 TB przestrzeni na pliki multimedialne. ScreenPlay Director posiada certyfikat DivX® Home Theatre gwarantujący poprawne odtwarzanie filmów w formacie DivX i obsługę popularnych kodeków i plików wideo, łącznie z H.264, WMV i MKV i wielu innych. Pełna lista obsługiwanych formatów znajduje się na stronie http://www.iomega.com/    

ScreenPlay Director jest kompatybilny z komputerami PCs i Mac, zawiera gniazdo sieci Ethernet umożliwiając przechowywanie, dostęp i współdzielenie wideo, zdjęć i muzyki  w sieci domowej. ScreenPlay Director jest kompatybilny z DLNA, może więc współpracować z innymi podobnymi urządzeniami w sieci. Odtwarzacz wykorzystuje też technologię WiFi, co pozwala podłączyć go do sieci bezprzewodowo, po zainstalowaniu opcjonalnego adaptera WiFi.

Iomega_SP-Plus_200Nowy prosty produkt w rodzinie odtwarzaczy ScreenPlay HD, który może służyć jako odtwarzacz HD i biblioteka plików multimedialnych. ScreenPlay Plus, dostępny w wersji o pojemności 500GB i 1TB,  może odtwarzać wideo high definition 720p oraz 1080i; posiada certyfikat DivX® Home Theatre.  ScreenPlay Plus obsługuje następujące formaty plików: MP3, AC3 (Dolby® Digital Encoding), WAV, WMA, MPEG-1, MPEG-2 (AVI-VOB), MPEG-4 (AVI/DivX/XViD) i JPEG.  ScreenPlay Plus zawiera złącze HDMI i USB 2.0 do podłączenia dodatkowych dysków i pamięci flash.

Iomega ScreenPlay TV Link Director oferuje funkcjonalność ScreenPlay Director HD Media Player przy znacznie niższych kosztach. Małe kompaktowe urządzenie, bez dysku twardego, umożliwia odtwarzanie plików multimedialnych z własnych pamięci flash lub dysków użytkownika podłączonych przez port USB 2.0 a także sieci domowej. ScreenPlay TV Link Director jest kompatybilny ze standardem DLNA i doskonale nadaje się, np. do współpracy z Home Media Network Drive firmy Iomega.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież