Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Domowe systemy audio LG
piątek, 16 kwietnia 2021

Domowe systemy audio LG
piątek, 03 września 2010 18:33    Drukuj Email

Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie LG zaprezentowało swoje najnowsze domowe systemy audio. Oferują one pełną gamę funkcji — od odtwarzania dysków Blu-ray™ 3D po opcje łączności bezprzewodowej, dzięki czemu zapewniają rozrywkę domową na zupełnie nowym poziomie.

Kino-domowe-3D-LG-HX995TZ----400

System HX995TZ to najwyższej klasy zestaw kina domowego obsługujący standard Blu-ray 3D. Rozwiązanie stworzono z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie zarówno nowoczesny design, jak i zaawansowaną technologię. Model HX995TZ nie tylko umożliwia odtwarzanie dysków Blu-ray™ 3D, lecz także jest doskonałym uzupełnieniem telewizorów 3D firmy LG — stanowi platformę do odtwarzania filmów trójwymiarowych i zapewnia dźwięk kinowy o wyjątkowej jakości.

Kino-domowe-LG-HB994PK----400

Zestaw HX995TZ można również bezprzewodowo połączyć z urządzeniami obsługującymi standardy DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System), dzięki czemu uzyskuje się wygodny dostęp do treści cyfrowych przechowywanych na komputerach i innych urządzeniach. Wbudowany interfejs Wi-Fi pozwala na połączenie z Internetem, zestaw HX995TZ może więc w pełni korzystać z treści on-line za pośrednictwem funkcji NetCast™. System oferuje też inne funkcje, takie jak BD Live, która zapewnia użytkownikom dostęp do dodatkowych filmów w trybie on-line, a także możliwość nagrywania i odtwarzania z urządzeń podłączanych przez port USB oraz 2 wejścia i 1 wyjście HDMI. Wszystko to sprawia, że zestaw HX995TZ stanowi wszechstronny system rozrywki domowej.

Soundbar-3D-LG-HLX55W-----400

Dla klientów, którym zależy na pełnej funkcjonalności odtwarzania dysków Blu-ray 3D, jednak na nieco mniejszą skalę, firma LG przygotowała zestaw HX995DF, który oferuje dźwięk 2,1-kanałowy i moc wyjściową na poziomie 560 W.

Płaski, elegancki i pięknie zaprojektowany zestaw HLX55W to pierwszy krok LG w świecie rozwiązań Blu-ray 3D typu soundbar. Rozwiązanie HLX55W składa się z jednego czarnego panelu z pionowym odtwarzaczem dysków Blu-ray™ w centralnej części. HLX55W ma niewielkie rozmiary, zapewnia bogaty dźwięk dzięki mocy wyjściowej 430 W, systemowi 4,1-kanałowego dźwięku przestrzennego i galerii dźwięków LG. Wbudowany interfejs Wi-Fi i obsługa standardu DLNA oraz funkcja NetCast™ zapewniają użytkownikom bezprzewodowy dostęp do wielu internetowych opcji rozrywki. Rozwiązanie umożliwia także odtwarzanie multimediów z zewnętrznych dysków twardych. Model HLX55W udostępnia również opcję nagrywania i odtwarzania USB oraz podłączania urządzeń iPod i iPhone (za pośrednictwem dostarczonej podstawki), co pozwala użytkownikom słuchać utworów muzycznych z własnych cyfrowych kolekcji.

Ofertę systemów audio LG prezentowanych podczas targów IFA 2010 dopełnia zestaw HB994PK — zdobywca nagrody Innovation Award na tegorocznych targach CES za optymalną wydajność i doskonałe odtwarzanie dźwięku. System HB994PK zapewnia wyjątkową jakość audio, a głośniki ze stożkiem z włókna aramidowego i zatyczkami fazowymi gwarantują, że dźwięk jest czysty, nasycony detalami i z minimalną ilością zakłóceń. Co więcej, system HB994PK pozwala jednocześnie pozbyć się z pokoju wszystkich przewodów.

ifa-logo

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież