Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Zestaw WD Livewire Powerline AV
piątek, 16 kwietnia 2021

Zestaw WD Livewire Powerline AV
środa, 01 września 2010 16:32    Drukuj Email

WD przedstawił nowy zestaw sieciowy WD Livewire™ Powerline AV. To kompatybilne z certyfikatem HomePlug® AV urządzenie, umożliwia użytkownikom wykorzystanie istniejących gniazdek elektrycznych do rozszerzenia na cały dom bezpiecznego, niezawodnego i szybkiego połączenia internetowego. Zestaw sieciowy WD Livewire Powerline AV, jako uzupełnienie rodziny odtwarzaczy multimedialnych WD TV, pozwoli użytkownikom łatwo i niedrogo przesłać strumieniowo wideo wysokiej rozdzielczości do zestawu kina domowego lub dokonać transferu dużych plików, i to bez plątaniny kabli w domu. Każdy z dwóch adapterów w zestawie został wyposażony w 4 porty, dzięki temu każdy użytkownik ma możliwość podłączenia do swojej szybkiej sieci: routera i aż do 7 innych urządzeń.

wdfLivewire4_s----400

Wyposażony w technologię HomePlug AV, zestaw sieciowy WD Livewire Powerline AV zapewnia transfer danych z szybkością do 200 Mb/s, umożliwiając płynne odtwarzanie filmów Full-HD 1080p na maksymalnie 7 podłączonych urządzeniach. Instalacja jest równie łatwa, co podłączenie lampy. Nie ma potrzeby wykonania nowych projektów elektrycznych, aby poprowadzić nowe okablowanie pomiędzy pokojami. Wystarczy podłączyć jeden z dwóch adapterów z zestawu do routera oraz gniazdka elektrycznego, następnie drugi adapter podłączyć do gniazdka, w którym ma być dostępne łącze internetowe. Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo wideo do 4 podłączonych urządzeń w systemie kina domowego, a także uzyskać dodatkowe 3 porty sieciowe poprzez router.

Aby zintegrować wszystkie multimedia w domu, użytkownicy mogą przechowywać pliki na dysku sieciowym WD’s My Book® World Edition™ i przesyłać zdjęcia, muzykę oraz filmy HD poprzez zestaw WD Livewire Poweline AV do jednego z odtwarzaczy z rodziny WD TV lub do innych urządzeń zgodnych ze standardem DLNA® znajdujących się w domu.

Nowy zestaw sieciowy WD Livewire Powerline AV ma 2-letnią gwarancję i będzie dostępny u wybranych resellerów w cenie około 515 złotych

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież