Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia MediaShare Home Network Server
środa, 21 kwietnia 2021

MediaShare Home Network Server
czwartek, 22 lipca 2010 21:23    Drukuj Email

Firma Verbatim wprowadza na rynek urządzenie MediaShare Home Network Server, stanowiące nowe rozwiązanie w zakresie przechowywania danych w sieci, zaprojektowane w celu wydajnego zarządzania plikami i zapewniania użytkownikom dostępu do danych z dowolnego miejsca, w którym się znajdują. To niezawodne i wydajne urządzenie pozwala łatwo udostępniać, przechowywać i przesyłać strumieniowo zdjęcia, filmy i inne pliki zapisane na dyskach o pojemności do 2 TB zamkniętych w solidnej aluminiowej obudowie.

MediaShare----400

Przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki, pobieranie i przesyłanie plików z dowolnego komputera podłączonego do internetu za pomocą zdalnego dostępu nie stanowi problemu dla użytkowników urządzenia MediaShare. Witryna www.myverbatim.com umożliwia płynne przesyłanie i udostępnianie albumów zdjęć bezpośrednio w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Flickr*. Łatwo także tworzyć albumy i automatycznie przesyłać odnośniki do nich rodzinie i przyjaciołom, którzy mogą bezpośrednio przeglądać i pobierać zdjęcia za pomocą dowolnego komputera podłączonego do internetu. Muzykę można łatwo przesyłać strumieniowo do użytkowników programu iTunes® na dowolnym komputerze z systemem Mac® lub Windows podłączonym do sieci domowej, co rozszerza możliwości posiadanego sprzętu do rozrywki w domu. Urządzenie MediaShare może także wyświetlać zdjęcia i odtwarzać muzykę na płaskich telewizorach w połączeniu z urządzeniami obsługującymi system DLNA, takimi jak konsole PlayStation® 3 lub XBox360.


Urządzenie MediaShare firmy Verbatim jest już dostępne w sklepach w cenie 1100 złotych za 1TB.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież