Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Przemysłowe tablety Xplore
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Przemysłowe tablety Xplore
środa, 26 maja 2010 22:16    Drukuj Email

Tablet-Xplore-Technologies_----200Komputery przenośne Xplore Technologies iX104C4 z oferty RRC Poland służą do pracy w trudnych warunkach. To najbardziej odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne tablety na rynku. Urządzenia Xplore stosowane są przez służby bezpieczeństwa publicznego - straż pożarną, policję, straż graniczną, lotnictwo wojskowe - oraz serwisantów pracujących w terenie, logistyków, magazynierów czy pracowników fabryk.

Model iX104C4 wyposażono w procesor 1,2 GHz Dual Core oraz dysk twardy: odporny na wstrząsy HDD o pojemności 120 GB lub 32-gigabajtowy SSD. Dotykowy wyświetlacz 10,4" umożliwia pracę w pełnym słońcu. Tablet zapewnia bezprzewodową komunikację za pośrednictwem standardu 802.11 a/b/g/n, HSPA i Bluetooth. Czas pracy na baterii wynosi do 4,5 godziny.

Tablety iX104C4 są odporne na wodę i zapylenie, wibracje oraz szok termiczny. Spełniają wojskowe standardy wymagane przez NATO. Dodatkowo posiadają certyfikat ATEX, który umożliwia pracę w strefach zagrożonych wybuchem. Sugerowana cena tabletu Xplore Technologies dla użytkownika końcowego wynosi od 2 999 zł. Produkt objęty jest 3- letnią gwarancją producenta z możliwością rozszerzenia do 5 lat.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież