Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Verbatim PowerBay
środa, 21 kwietnia 2021

Verbatim PowerBay
wtorek, 25 maja 2010 18:05    Drukuj Email

Macierz dyskowa PowerBay DataBank NAS firmy Verbatim o pojemności do 8 TB

PowerBay---200Verbatim wprowadza na rynek nowe urządzenie PowerBay DataBank NAS – macierz dyskową z czterema kieszeniami mieszczącymi dyski o łącznej pojemności do 8 terabajtów. Krok ten stanowi odpowiedź na coraz szybciej rosnące zapotrzebowanie wśród małych i średnich przedsiębiorstw na magazyny danych typu Network Attached Storage (NAS). PowerBay DataBank 4 Bay NAS Hard Drive – maksymalne bezpieczeństwo danych Macierz PowerBay NAS pozwala na bezpieczne udostępnianie dokumentów w sieci lokalnej i w internecie. Została ona wyposażona w dwa porty Gigabit Ethernet i dwa porty USB 2.0 umożliwiające podłączenie zewnętrznych urządzeń USB i drukarek, 256‑bitowe szyfrowanie AES zapewniające bezpieczeństwo danych oraz interfejs eSATA do szybkiego tworzenia kopii danych.

Oferując konfigurację różnych poziomów uprawnień dostępu, pobieranie/kopiowanie danych za pomocą protokołu FTP/HTTP, obsługę UPS, obsługę protokołu Apple AFP 3.1 dla systemu Mac OS 9/X i oprogramowania Macintosh Time Machine, idealnie sprawdza się jako serwer plików. Urządzenie jest także zgodne z usługą Active Directory systemów Windows Server 2003/2008. Macierz obsługuje kilka poziomów RAID, w tym również poziom RAID 6, zapewniające niezawodny sposób tworzenia kopii zapasowej danych oraz możliwość odzyskiwania danych w przypadku awarii sprzętu.

Wszystkie systemy PowerBay są zgodne z systemami Windows oraz Mac OS. Obudowa modelu DataBank NAS ma wymiary 170 x 183 x 230 mm i waży 6,7 kg. Wymiary modelu Single Bay Unit to 50 x 170 x 230 mm, a ciężar – 2,5 kg. Macierz PowerBay NAS firmy Verbatim jest już dostępna w sklepach w cenie 4300zł za 4 BAY o pojemności 4TB, 3600zł za 4 BAY o pojemności 2TB i 1030zł za 1 BAY o pojemności 1TB.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież