Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Przenośne odtwarzacze DVD od Philipsa
niedziela, 18 kwietnia 2021

Przenośne odtwarzacze DVD od Philipsa
wtorek, 11 maja 2010 23:35    Drukuj Email

Philips-PD7020---200Obraz i dźwięk sprawiają, że każda podróż upływa szybciej i przyjemniej. Przenośnie odtwarzacze DVD Philips PD7020, PD7000B, PD7042 umożliwiają oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a model  PD7010 dodatkowo grę w gry komputerowe. Wszystko w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki temu stanowią idealne towarzystwo każdej podróży.

Philips-PD7000B--200Przenośny odtwarzacz dvd Philips PD7010 wyposażony w bezprzewodowy kontroler gier zapewnia rozrywkę w trakcie podróży. Do odtwarzacza dołączono CD z zestawem gier. Kolorowy wyświetlacz TFT 7’’ zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu, ożywiając każdy element zdjęcia lub filmu. Zabawa z odtwarzaczem PD7010 może trwać aż 3 godziny dzięki wbudowanemu akumulatorowi. W trakcie jazdy można ładować sprzęt przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza samochodowego. Do zestawu dodano specjalny pokrowiec na uchwyt samochodowy.

Philips-PD7010---200Odtwarzacz Philips PD7042 wyposażony został w dwa 7-calowe ekrany pozwalające na oglądanie tego samego filmu na dwóch różnych ekranach. Do odtwarzacza dodano 2 zestawy słuchawek. Podłączenie dwóch odtwarzaczy znajdujących się z tyłu może odbywać się za pomocą jednego przewodu. Kolorowy wyświetlacz TFT LCD 7’’ wyświetla obraz  w proporcjach 16:9 zachowując jakość HD. Obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu bez utraty jakości w wyniku zmiany skali obrazu. Wbudowany akumulator pozwala na 2-godzinne bezprzewodowe korzystanie ze sprzętu. Inteligentny uchwyt dodany do zestawu można zostawiać w samochodzie a demontowanie sprzętu odbywa się bardzo szybko za pomocą specjalnej dźwigni.

Philips-PD7042---200Odtwarzacz DVD Philips PD7000B obsługuje format DivX, co umożliwia odtwarzanie zapisanych w tym standardzie wszystkich filmowych hitów. Głośnik stereofoniczne wzbogacają kinowe i muzyczne doznania, a wygodne przyciski ułatwiają łatwą i szybką obsługę. Udogodnieniem w obsłudze małego przenośnego odtwarzacza jest jego odporność na wstrząsy, a także wskaźnik ładowania akumulatora. 7-calowy wyświetlacz LCD odtwarzacza DVD PD7020 został wyposażony w obrotowy wyświetlacz. Wszystkie obrazy można oglądać w formacie panoramicznym 16:9. Pokrowiec na uchwyt przyczepiany do zagłówka ułatwia podłączenie odtwarzacza w zagłówku fotela.

Wszystkie odtwarzacze DVD Philips: PD7010, PD7000B, PD7042 i PD7020:

  • Odczytują formaty: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, (S) VCD, CD, MP3-CD, CD, CD-RW i JPG.
  • Odtwarzają płyty w trybie: szybkie odtwarzanie do tyłu, szybkie odtwarzanie do przodu, OSD, odtwarzanie wielokrotne, powiększanie i odtwarzanie od momentu zatrzymania. Ułatwiając w ten sposób oglądanie dowolnych filmów, słuchanie ulubionej muzyki
    i przeglądanie ciekawych zdjęć.
  • Dodatkowo każdy sprzęt posiada zasilacz samochodowy umożliwiający ładowanie odtwarzacza w trakcie podróży.
  • Każdy sprzęt DVD zapamiętuje ostatnio odtwarzane miejsce w przypadku odłączenia od zasilania. Po podłączeniu do prądu wyświetlanie zostaje wznawiane od punktu, w którym je przerwano. W przypadku płyty CD wystarczy ponownie włożyć płytę do odtwarzacza, nacisnąć przycisk odtwarzania i wznowienia na pilocie.

Sugerowana cena detaliczna modelu PD7010: 529 zł

Sugerowana cena detaliczna PD7042 : 969 zł

Sugerowana cena detaliczna modelu PD7000B: 449 zł

Sugerowana cena detaliczna modelu PD7020: 549 zł

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież