Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Peryferia Nagrywarka FullHD DVB-T EVOLVE Scorpio
sobota, 15 maja 2021

Nagrywarka FullHD DVB-T EVOLVE Scorpio
środa, 31 marca 2010 19:52    Drukuj Email

Evolve_Scorpio_HD-DVBT-rekorder---200EVOLVE Scorpio DT-3010HD prawdopodobnie jako jedyny na polskim rynku umożliwia oglądanie i nagrywanie FullHD DVB-T sygnału multiplex TP Emitel (TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4, Trójka i TV Plus), oraz sygnału MPEG-4 z sąsiednich krajów (w strefach przygranicznych z Republiką Czeską np. ČT1 HD lub Nova HD), ale również umożliwia odtwarzanie plików FullHD z dysku USB. Obsługuje wiele formatów plików np. MKV (H.264), DivX, MPG, MOV, PVR, MP3, JPEG i inne. Obsługiwany jest system plików FAT32. Urządzenie jest w pełni dostosowane do języka polskiego a więc OSD Menu, EPG, telegazeta i napisy do DivX. Również instrukcja obsługi jest wydrukowana po polsku.

Odbiornik jest wtórnie kompatybilny ze standardem MPEG-2, nie ma więc problemu z pokazywaniem i nagrywaniem programów z testowych multiplexów nadawanych w normach DVB-T MPEG-2 (lesznotv, TV Plus, 4fun TV, Polsat, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport i inne – oferta różni się w zależności od regionu; dotychczas nadawanie jest tylko w formie testów i może zostać wyłączone). W przypadku gdy jesteście Państwo w zasięgu sygnału to bez problemów nasz tuner Scorpia wyłapie sygnały z nadajników zagranicznych DVB-T z terytorium Czech lub Niemiec.


Zalecana cena końcowa - 349 zł

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież