Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Pamięci Karty od SONY
poniedziałek, 17 maja 2021

Karty od SONY
czwartek, 07 stycznia 2010 17:38    Drukuj Email
Sony powiększa swoją ofertę kart pamięci o modele SD i microSD

SF-4GB-200Firma Sony zamierza wprowadzić na rynek kart pamięci modele SD/SDHC i microSD/MicroSDHC. Wszystkie karty umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Klasa 4 prędkości przesyłania danych pozwala na stabilne nagrywanie obrazu filmowego HD i korzystanie z zaawansowanych funkcji aparatów kompaktowych oraz telefonów komórkowych wyższej klasy.

Użytkownicy kart Memory Stick i SD/SDHC mogą bezpłatnie pobrać oprogramowanie File Rescue. Po jego pobraniu użytkownik może szybko odzyskać zdjęcia, filmy i utwory muzyczne, które uległy uszkodzeniu lub zostały omyłkowo skasowane, z wyjątkiem plików z systemem zarządzania uprawnieniami cyfrowymi (DRM), plików z danymi gier, plików AVCHD.

SR-4C4_Taiwan_4GB-200Program x-Pict Story, również przeznaczony do bezpłatnego pobrania, umożliwia  łączenie wybranych utworów muzycznych z obrazami w pokazy slajdów. Program jest tak łatwy w użyciu, że z powodzeniem mogą go używać wszyscy członkowie rodziny. Pozwala nawet na przesyłanie gotowych pokazów do serwisów społecznościowych, takich jak YouTube, gdzie może je zobaczyć jeszcze więcej osób.

Gama kart SD / SDHC obejmuje następujące modele -  2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB i 32 GB.

Produkty z linii microSD / MicroSDHC  oferowane są w wersjach o pojemności 2 GB, 4 GB i 8 GB (w komplecie z adapterem SD).

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież